Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zuzana Kofferová
Ordinace PL

Rupechtická 548/59, Liberec 46001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    Absolutní neúcta ke starým lidem (pravděpodobně nejen k nim). I přes objednání je nechá POKAŽDÉ čekat dvě hodiny! I přes to, že jim je skoro 90 let! Aby takto stará paní, která právě opustila nemocnici čekala kvůli odevzdání papírů v čekárně plné nemocných lidí (v době chřipkové epidemie) mi přijde naprosto zcestné! A samozřejmě jí ani nenapadne se ozvat, protože lékařku respektuje a nechce dělat "problémy"! Jaká ironie, když této lékařce jsou lidé naprosto volní! Chápu, že se čas objednání může zpozdit, ale pokaždé o dvě hodiny?! No kde to jsme!!!

     • Ordinace PL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka má svoji ordinaci, ale bohužel jí tam chodí pacienti. Tak se jim to snaž znepříjemnit. Zájem o to, aby bylo pacientovi lépe, jsem nezaznamenal. Jen tak trochu, aby se neřeklo, splnit svoji povinnost.

     • Ordinace PL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    necitlivé a arogantní chování sestry, které skončilo mým vyhazovem z čekárny, kam jsem znovu byla připuštěna po 3/4hodině čekání v autě před ordinací, další 3/4hodina čekání, konzultace s paní doktorkou proběhla v podobném duchu s podtextem: "vy nebudete rozhodovat, koho já ošetřím", nakonec chybně ukončená (i přes telefonickou dohodu) neschopenka, odporná a smutná zkušenost

     • Ordinace PL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Paní doktorka na maminku hystericky křičela, že není objednaná a po další prosbě ji předepsala mast. Maminku jsem odvezl na infekční do KNL, kde ji jinou paní doktorkou byla diagnostikována borelióza. Mamince najdu více pečlivou lékařku a paní doktorce Kofferové bych asi doporučil jeden ověřený lék na hysterii.

     • Ordinace PL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Ordinace této doktorky je schována za hradbou neochoty a omezené komunikace. Na vstupních dveřích je výstavka papírů s tučnými nápisy a vykřičníky odrazující přímý vstup do čekárny. Doktorka i sestra křičí na pacienty a jak sama říká paní doktorka "Je to způsob mé komunikace". Komunikace je pouze přes e-mail, nebo záznamník. Jen vyjímečně vám zvednou telefon.

     • Ordinace PL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Chtěla bych moc pochválit paní doktorku Kofferovou za její úžasný a lidský přístup ke mně i k dceři. Vždy se snaží přistupovat k léčbě šetrně, neordinují ihned léky a vždy je tento postup účinný. Vše pěkně vysvětlí, poradí a je velmi milá. Před jejími odbornými znalostmi také smekám. Kéž by takových lékařů bylo víc!

     • Ordinace PL Jiný  • 

  • Líbí se mi přístup obou, povaha i organizace. Při příchodu zápis do pc nemá obdoby včetně vypsání důvodu, takže vše odsýpá podle určitého systému, sestra vstříná, milá a doktorka bezkonkurenční...nevnucovala mi násilím atb , nechala na mě, recept mi dala a já to ustála i bez nich a žiju a nic mi není...přešlo to stejně jak viroza. Takže já 100% doporučuji obě jsou skvělé

     • Ordinace PL různé  • 

  • Jak se říká: "Jaká matka, taká Katka." A v případě těchto dvou dam to opravdu platí. Skvělé lékařky, bezvadné ženské!

     •  • 

  • Zatím jsem u paní doktorky, resp. doktorek, byla třikrát, dvakrát u Mudr. Ouškové a jednou u Mudr. Kofferové. Líbí se mi jejich "neochota" cpát hned ke každé viróze antibiotika, když si tělo očividně zatím poradí samo, od Mudr. Ouškové jsem dostala i pár babských rad. Vyšetření je ale vždy důkladné, z preventivní prohlídky mám pocit, že nic není ponecháno náhodě. Za zmínku stojí i sestřička, ochotná, a nevtíravě komunikativní.

     •  • 

  • V

    Výborný vztah k pacievtům, odborně na úrovni. Organizačně perfektně zvládnutá ordinace, radost s nimi se všemi spolupracovat - nic kolem zdraví nezanedbají, vše vysvětlí a ujasní-----. Moc chválím, umějí to s pacienty na 1. Radost se u nich léčit, vše jde bez problémů, nic není nemožné, neměnil bych.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu