Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • G

    Chtěla bych poděkovat sestřičce Gabriele za její ochotu, profesionalitu a především lidský přístup.
    Po dlouhé době jsem se konečně setkala s přístupem, který si každý pacient zaslouží.
    Paní doktorku Pitákovou mohu doporučit pro její precizní práci a lidský přístup k pacientovi.
    Více takových sestřiček a doktorů!

     • MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • B

    Chválím úžasný a lidský přístup v této ordinaci. Paní doktorka je dokonalý odborník, vždycky mi pomůže a sestřička oplývá nakažlivě dobrou náladou, což je úžasné.
    Pokud nejsem objednaná, tak si sice musím chvilku počkat, ale to naprosto chápu, paní doktorka je právem oblíbená.

     • MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • Skvělá,naslouchající,odborník na svém místě. Jen škoda,že už tam není bývalá sestřička.

     • MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • P

    Chodíme k této lékařce celá rodina, už třetí generaci. Je naprosto skvělá. Snaží se vždy zjistit příčinu potíží, takže nejen že pak efektivně vyléčí neduh, ale poradí i prevenci. Jsme vděčni, že ji máme. Sestřičky byly všechny bezva a nemůžeme si na nic stěžovat.

     • MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • J

    výborný přístup, vše probere, snaha pomoci, ochotná a vyslechne problém, rozhodně nemáte pocit, že lékařku obtěžujete, vždy vstřícná, nic nezanedbá.

     • MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • K paní doktorce chodí celá má rodina, je opravdu skvělá, hodně nám pomohla, je to profík a neuvěřitelně lidská a chápající. Velké díky patří i sestřičce, jsou skvělé....

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi ochotná,chodíme k ní celá rodina jsme velmi spokojení sice bývalá sestra byla lepší ale i tak spokojenost vřele doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je lekařkou těla i duše a kritizovat sestřičku? Pardon - rychlá, šikovná, ochotná a porád je s ní sranda - což specielně u lékaře je k nezaplacení. Prostě dvojice k pohledání a je mně jen líto, že naše setkání se omezují na tu ordinaci, rád bych obě dámy pozval na kávu a poděkoval jim jaksi na ,,neutrální půdě". Tak aspoň tady a takhle - děkuju moc, dámy, jste skvělé...

     •  • 

  • K paní doktorce chodím pomalu třicet let,chodily k ní i mí rodiče a teď i mé děti.Vždy je milá a ochotná ke každému.Proto ji za celou rodinu děkuji.

     •  • 

  • Velmi ochotná..

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu