Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marie Štrinclová
Praktický lékař pro dospělé

Vrchlického 802/11, Liberec 46014

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K lékaři nechodím často, ale dnes už k panu doktorovi Štrinclovi jdu s důvěrou a hodnotím i jeho smysl pro humor. Sestřička je operativní a vstřícná. Svého lékaře bych neměnila.

     •  • 

  • Alena Kašáková
    17.5.2014

    Nejlepší obvodní lékařka, lepší jsem si ve svém životě nemohla přát, milá, svědomitá, s velkým pochopením pro pacienta, se zodpovědným přístupem- člověk u ní měl vždy pocit , že je tam jen pro něj a snaží se pomoci jak to je jen nejvíc a nejlíp možné, vděčím jí za moc.
    Věřím, že její syn bude stejně dobrým lékařem, jako je jeho maminka.

     •  • 

  • Je vynikající lékařka,jsem u ní přes 20 let a nikdy jsem nelitoval,dr.štrinclovi ml. přeju,aby měl stejně úspěšnou praxi a tolik spokojených pacientů jako maminka.Juhoš Robert

     •  • 

  • Je nejlepší praktickou lékařkou, kterou jsem měla. Věřím, že p. doktor Štrincl ml. jí velmi dobře zastoupí.

     •  • 

  • Velmi oceňuji vstřícný přístup sestřičky i paní doktorky, která vždy dokáže pomoci, je milá a profesionální v tom nejlepším slova smyslu. Každý problém řeší důkladně a nikdy nemám obavy z toho, že by něco mohlo být zanedbáno což dnes považuji za nejdůležitější při návštěvě praktického lékaře. Při poslední návštěvě mě vyšetřil mladý pan doktor (syn paní doktorky), který byl velmi milý a stejně pečlivý jako paní doktorka.

     •  • 

  • Musím hodnotit jen kladně - odborník na svém místě, vždy přívětivá a milá. CHodím k ní od roku 1975 ale jen v nejnutnějších případech.

     •  • 

  • vždy ochotná,klidná ,pomůže, poradí, odešle ke specialistovi bez problémů,stále s úsměvem

     •  • 

  • Výborná a velmi ochotná paní lékařka. Nic nepodcení, ale taky nic nepřehání a nedramatizuje...

     •  • 

  • Absolutní spokojenost, už jen popovídání s Ní léčí. Sestra je take super. Zlobí jen lidé v důchodovém věku, kteří si s ni chodí jen popovídat :)))

     •  • 

  • Nejlepší paní doktorka, která vyslechne, poradí, vyléčí - bez zbytečných průtahů a řečí, příjemná, milá - no prostě naše paní doktorka :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu