MUDr. Jaroslav Lysický

Zubař · Více o specializacích

Česká Lípa 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaroslav Lysický
Praktický zubní lékař

Bulharská 844, Česká Lípa 47001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Je mi 69 let. Vystřídal jsem v životě řadu stomatologů, ale ke všem jsem chodil s obavami a nechutí. S panem doktorem je pohoda, občas se v ordinaci hlasitě řehtáme. A poradil s výběrem zubního kartáčku a pasty, takže si konečně na stará kolena čistím zuby správně.

     •  • 

  • Pan doktor je výborný lékař, v jeho péči jsem již mnoho let a nikdy bych neměnil. Je profesionál a má cit pro lidskou bolest. Sestřička je hodná a vstřícná.
    Za jejich obětavou práci jim oběma patří slovy díků. Vážím si moc jejich péče a děkuji jim mnohokrát.

     •  • 

  • Pan doktor Lysický je opravdu výborný zubař, chodila sem k němu také hodně dlouho, než sem se odstěhovala. Mohu jen doporučit, nemáte se čeho bát.

     •  • 

  • Velmi dobrý,nejlepší stomatolog.

     •  • 

  • Vždy oki

     •  • 

  • Jsem s panem doktorem spokojená již řadu let, je to profesionál s lidským přístupem, oceňuji i souhru se sestřičkou, která vždy vyjde vstříc.

     •  • 

  • S tímto zubním lékařem jsem spokojen již 28 let, kdy k němu chodím od vojny. Často mi radí a čerpá ztoho celá rodina. Mohu vřele jen roporučit.

     •  • 

  • nejlepší doktor i sestřička, Jednou jedinkrát jsem musela k někomu jinému,a budu toho litovat do konce života. Pana doktora jen doporučuji.

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím co se přistěhoval do Č.Lípy a lepšího neznám. Mohu jen doporučit!

     •  • 

  • S

    Pan doktor je velice dobrý,ohleduplný a laskavý,a nejenom ke mě,ale i k mým dvoum malým dětem,které k němu chodí od 2 let na pravidelné kontroly.Vždy jim nejdříve vše vysvětlí,někdy nechá ošahat i nástroje a děti se ho nebojí a chodí k němu vždy s úsměvem a naprosto v pohodě.A přesto že už mají i první vrtání zoubku za sebou se ho nebojí.Proto bych neměnila a všem doporučuji!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu