Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaroslav Hlava
Ord. praktického lékaře stomatologa

U parku 2072/566, Most 43401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pana doktora doporučit nemohu, díky jeho neschopnosti jsem musel mít rovnátka a to vše i přes pravidelné návštěvy. Pan doktor mi pár zubů nevytrhnul a pak už to je jasné, křivé zuby, díky lékaři co to odkládal až moc dlouho. Z lidského hlediska fajn, ale práce nic moc a ta otřesná hygiena, škoda mluvit.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor i jeho sestřička jsou opravdu velice příjemní. Pan doktor je vynikající odborník a má můj dík i obdiv za to, že zvládá tak hysterickou pacientku jako jsem já. Ze zubařů mám panický strach díky mé předchozí zubařce z Duchcova a, bohužel, to panu doktorovi dávám najevo. Zvládá to přímo skvěle a já se postupně přestávám bát. Nedávno mi trhal zub a když odeznělo umrtvení, ani jsem to necítila. Tento týden v úterý mi vrtal odhalené krčky a byl naprosto perfektní. Mockrát děkuji a vřele doporučuji.

     •  • 

  • Opravdu dobrý,perfektní přístup jak pana doktora i sestry. Je asi málo takových lékařů.

     •  • 

  • A

    SUPER nemám slov. Přešla jsem k němu od neschopné zubařky.......u něj se cítím jako doma......žádné čekání, vzhledem k jeho pozitivnímu přístupu jsem u něj nechala zaregistrovat i mé syny......

     •  • 

  • D

    K panu doktorovi chodím asi patnáct let a jsem s ním velmi spokojený.Je to velmi dobrý doktor, člověk se u něho cítí příjemně ,za ty roky nepamatuji,že by byl nepříjemný na pacienty ,tak jak to vídáme u jiných doktorů.Poradí,vysvětlí a jaště se i zasmějete.Doporučuji!
    Akorát by si mohl brát rukavice.

     •  • 

  • O

    i já mohu jen pana doktora doporučit.Lidský a opravdu člověk na svém místě.U něho v ordinaci si člověk připadá,že ho opravdu zajímáte.

     •  • 

  • Š

    jako člověk super jako lékař nejlepší všem doporučuji neznám lepšího

     •  • 

  • M

    Mohu hodnotit jedině kladně, velice příjemný, vysvětlí vše a štrný
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • D

    Znám pana doktora již velmi dlouho, odborník na svém místě.Lidský přístup nechybí. Komu jsem ho doporučila byl taktéž vždy spokojený. A je s ním sranda.Více takových lékařů !!!

     •  • 

  • V

    Je to člověk na svém místě lepšího zubaře jsem nepoznal je to prostě odborník se smyslem pro humor a ohleduplný

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu