Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Jankovičová
Praktický lékař pro dospělé

Zakladatelská 22/975, Karviná 735 06

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Nejen že je milá, příjemná a komunikativní, ale hlavně dokáže skvěle propojit tradiční léčbu s mezi lékaři méně obvyklými přístupy (homeopatie, čínská medicína, bylinky). Mohu jen doporučit všem, kdo se skutečně zajímají o své zdraví. Chodíme tam celá rodina.

     •  • 

  • Skvělá doktorka, pokud nepotřebujete léčit. Napíše neschopenku, vyplní papíry, ale pokud obvodní doktorka věří víc na čajíčky, homeopatii, akupunkturu a podobně, asi bude někde chyba. Jsou věci, které alternativní medicínou lze řešit a jiné zase ne, na ty druhé tu máme doktory, že.. kromě paní doktorky Jankovičové.

     •  • 

  • moc nej nej nej doktorka mam ju rad s pozdravem honza

     •  • 

  • Paní doktorka je velice přijemná, milá a ve svém oboru skvělá.Má skvělý přístup k pacientům .Vždy po odborné stránce dovede poradit.Zkrátka skvělá paní doktorka která je na správném místě .Díky za vše pacientka Jana

     •  • 

  • Vstřícná,dobře rozumí své práci, ochotná a lidská.

     •  • 

  • Příjemná, ochotná, úžasné propojení klasické medicíny s přírodní.

     •  • 

  • Je fakt skvělá, hodná milá a hlavně umí léčit.

     •  • 

  • Na dotaz - spokojen, nespokojen, mohu konstatovat... samá chvála.

     •  • 

  • Je to nej pani doktorka a mam ji rad dokaze Vam pomoct a jedna s Vami jako ze svym synem fakt dobra doktorka

     •  • 

  • Paní doktorka hledá víc do počítače než na pacitenta.Neochotná a naprosto neprofesionální. 3x sem za ní šla s prosbou, že mám podezření na hypofunkci štítné žlázy. Paní doktorka mi jen tak "abyseneřeklo" sáhla na krk se slovy: To máte dobrý.... Bylo mi nevolno více a více, až mě odvezli do nemocnice. Tam mi z krve zjistili hrozné výsledky hormonu štítné žlázy a bohužel je to už celoživotně. Když jsem paní doktorku požádala o odběr krve tak mě odbyla slovy, že si připadá jako " U blbečků na dvorečku"...Tuhle osobu silně nedoporučuji!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu