Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Iva Michálková
Ordinace

Zdeňka Štěpánka 2811/37, Most

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    Výborná péče, vždy vysvětlí, co zákrok bude obsahovat. Nemám strach před preventivní prohlídkou. ;)

     • Ordinace Jiný  • 

  • Až když jsem začal chodit k paní doktorce Michálkové, tak jsem se přestal bát zubaře. Je velice příjemná, hodná, milá (dokonce se s ní vždycky zasměji) a komunikuje dopředu o všech zákrocích s pacientem, upozorní tak na bolestivost. Při jedné z prvních návštěv vás provede správným čistěním zubů. Nedoporučuje nesmyslné zubní pasty, aby měla provize od farmaceutických společností. Má moderní vybavení. Je tak obtížné se k ní dostat a na volný termín se čeká většinou delší dobu. Na závěr chci říct, že paní doktorka Michálková je jedním z nejlepších doktorů, se kterým jsem se setkal.

     •  • 

  • S paní zubařkou jsem maximálně spokojená.Je hrozně moc šikovná,milí přístup.Prostě jen samá chvála.Paní zubařku mohu jen a jen doporučit.Z mé strany maximální spokojenost.I mé dcery se nebojí zubaře a chodí rádi a pravidelně na kontoly.A sestřička také milá.Tak že jen doporučuji:)))))))

     •  • 

  • Velmi vstřícná, ochotná a šikovná. Bohužel tomu odpovídají objednací termíny, ale v případě problémů paní doktorka pomůže ihned. Rozhodně chválím a doporučuji.

     •  • 

  • Velmi ochotná lékařka, trpělivá při vysvětlování a pečlivá při zákrocích. Chodíme k ní celá rodina i rodina mé sestry. Mohu jí jen doporučit..:-)

     •  • 

  • vše vysvětlí než dojde k zákroku, a to se mi na ní líbí.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá a příjemná, za to její zdravotní sestra je někdy děsně protivná a nepříjemná.

     •  • 

  • Paní zubařka je skvělá,vše vysvětlí, poradí,doporučí,je ochotná a milá. Když jdu k ní na kontrolu,tak se nebojím,jako jsem se kdysi bála,když jsem chodila k bývalé zubařce. Jsem moc a moc spokojená

     •  • 

  • Paní doktorka je výborná jak odborně tak i lidsky. Její přístup k pacientům je
    skutečně vynikající. Celý rodinný klan její odbornost a lidský přístup k pacientům obdivuje.
    Dobrou atmosféru v ordinaci doplňuje zdravotní sestra svým příjemným přístupem
    k pacientům.

     •  • 

  • P

    K paní doktorce chodíme už řadu let,jseme s ní moc spokojeni,je nejen odborník ,ale je i velice milá ,stejně tak vynikající je sestřička.Moc děkujeme.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu