Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kyjov

• „Taky jsem s pani doktorkou velmi spokojena Zdenka.

Komenského 740, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Touto cestou chci paní doktorce Svatavě Šušákové veřejně poděkovat za její pomoc při řešení mých zdravotních problémů. Paní doktorka je opravdový profesionál s lidským přístupem. Velice si jí vážím a děkuji za to, že můžu být jejím pacientem. Jarmila Červenková Koryčany Více

Jiráskova 8, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je vynikající diagnostik. Pátrá i po méně obvyklých souvislostech a diagnózách. Přesto, že má vždy plnou čekárnu, nemám nikdy pocit spěchu. Sice jsem se přestěhovala do Brna, ale jiného praktického lékaře si hledat nehodlám, protože paní doktorce zcela důvěřuji. Více

třída Palackého 198/22, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi pečlivá (zdánlivě až přehnaně), vstřícná, příjemná, ostatně vše už bylo řečeno výše.

Tyršova 474, Buchlovice Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař, Chirurg

„Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka mi vždycky vyšla vstříc i s její milou sestřičkou, takže bych ji doporučila dále.

Hodonínská 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je velmi dobrá lékařka a hlavně má pochopení pro postižení. Jsem tělesně postižená a kdykoliv jsem nemocná ihned osobně přijede a pomůže -nejen léky, ale hlavně dovede člověka slovně uklidnit a potěšit. Více

Sovětská 487, Bučovice Mapa

Praktický lékař

• „Je to ta nejlepší paní doktorka, kterou znám. Vždy pečlivě vyšetří a pomůže. Má profesionální přístup k pacientům a je to první doktorka ke které se těším, protože má vždy vlídná a usměvavá i se sestřičkou. Doporučuji :-) Více

č.d. 118, Ježov Mapa

• Praktický lékař

„Jsem u pana doktora dlouho a jsem sním úplně spokojen ať si každý říká co chce. Dle mého názoru je moc dobrým lékařem. Více

Komenského 740, Kyjov Mapa

• Praktický lékař

„Ja to beru tak,ze pani doktorka je prakticky lekar a ne specialista,pokud mam bezny problem,pomuze mi,pokud je to pro specialistu,odkaze me na nej. Co se tyce pristupu,je ochotna a pratelska,takze ja jsem celkem spokojena. Více

č.d. 36, Kozlany Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař

„Obvodní lékařka, jakých je u nás spousta. Určitě vás neodmítne a pokud vás pošle k odborníkům a nebude se sama pouštět do léčení a měření EKG,bude to jen dobře. Nesmíme si zaměnit slova obvodní a odborný.... Více

Nádražní 697, Bzenec Mapa

• Praktický lékař

„Nemůžu si na něho stěžovat. Je velmi schopný a má lidský přístup k pacientům !

Lipová 206, Dolní Bojanovice Mapa

• Praktický lékař

„Super doktor, nemám s ním jediný problém. Momentálně jsem po nemoci, léky, které mi předepsal zabraly takřka okamžitě, takže je vidět, že rozumí tomu, co dělá! Navíc je milý. I když...jediné, co mi vadí, že když vás něco bolí, tak na bolestivé místo minimálně dvakrát zatlačí a pokaždé se ptá, jestli to bolí, přestože už máte slzy na krajíčku. Více

č.d. 1121, Mutěnice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„super

Revoluční 2, Rohatec Mapa

Praktický lékař pro dospělé a nefrolog

• „Pan doktor mi zachránil život!!!!!Jsem mu velmi vděčná!Je to odborník a člověk na svém místě!

č.d. 251, Brankovice Mapa

• Praktický lékař

„Vysoká míra ochoty u pacienta, vyjde vstříc, dá se s ním na všem domluvit, odborník, posílá ke specialistům, což oceňuji, aby se nic nezanedbalo, upozorňuje včas na preventivní prohlídky. Doporučuji! Více

Sovětská 912, Bučovice Mapa

• Praktický lékař

„Já jsem naopak s péčí paní doktorky max. spokojena,stejně i můj manžel.Zve si nás pravidelně na prev.prohlídky a pokud vím, nejsme ojedinělé vyjímky. V diagnostice se nemýlí,je zodpovědná a ochotná,chová se slušně.Myslím si,že je to dost rozšířený názor.Poplatky vybírá spíše symbolicky,doklad dostane každý pacient.Léky,které mi ordinují odborní lékaři,nikdy nemění.Líbí se mi její objednávkový systém i nová,neustále usměvavá setřička.Za sebe doporučuji. Více

náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice Mapa

• Praktický lékař

„Je slušný, prístupný k pacientom. Poplatky vyberá podľa nariadenia Dr. Julinka.

náměstí Míru 202, Vracov Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, pan doktor je výborný a sestřička se ke mně chovala vždy slušně. Musím jí pochválit za její profesní odběry krve. Více

Koryčanská 47, Kroměříž Mapa

Střílky