Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kroměříž

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„S lékařem jsem spokojená,nejen já,ale i můj manžel.S přibývajícím věkem se hlásí všemožné nemoci,proto jsem ráda,že se na něj můžu s důvěrou obrátit. Více

Široká 175, Tovačov Mapa

PL pro dospělé -Široká 17

Nádražní 94, Tovačov Mapa

PL pro dospělé-Domov pro seniory

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám časté zdravotní problémy, ale když se objevily, vždy mi pomohla. Na vyšetření jsem nikdy nečekala a byla jsem spokojená jak s vyšetřením, tak následnou léčbou. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž a.s.

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný a vždy se mi věnoval na 120% opravdu se snaží pomoct, že tady má nějaká Průšová problém, tak jistě, stát se může, lékař je taky jenom člověk, u mě nikdy nic nezanedbal, vážím si ho a jeho péče! Více

Nezamyslice, 1. Máje E12, Němčice nad Hanou Mapa

Zdravotní středisko Nezamyslice

č.d. 32 Víceměřice, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova! Více

Kout 748/2, Troubky Mapa

• Praktický lékař

„Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!! Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Ondřej O. Super doktor dokáže vyslechnout své pacienti a pomoc jim a sestřička je taky skvělá , mohu jen doporučit,,, Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Moje první hodnocení a reference na lékaře vůbec, protože tohoto nejsem zastáncem. Paní doktorka si to ale zaslouží. Je prostě skvělá, lidská, pečlivá a věčně usměvavá. Odborník na svém místě. Sestřička je také moc fajn, má zdravý přístup k pacientům a svou práci dělá výborně. Jsem ráda, že jsou tady, neměnila bych! Více

Lékařský dům Kotěrova 5546, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je ochotná pomáhat i v době vlastní nemoci, opravdu je velmi vstřícná. Nemohu dodat nác jiného, než děkuji. Více

Tř.Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Vždy vlídná,ochotná a 100% péče o pacienty.Chodím k ní asi 3O let a jsem spokojená.Nikdy bych neměnila.

Havlíčkova 1265, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Můj syn i naše rodina k němu chodíme dlouhých 17 let...jasné stojí to peníze ale výsledky neuvěřitelne..mohu jen doporučit...hlavně ať pan doktor nám ještě vydrží mnoho let ordinovat... Více

Fügnerova 872/15, Kroměříž Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci k úspěšnému řešení mých problémů. Málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho potíže... Moc ji i touto cestou děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace. Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Lenka Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená,přešla jsem z Českého Dubu ,kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem dobře .Přesto že musím dojíždět dál jsem 3krát dřív vyřízená a spokojená hlavně s přístupem . Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Nejlepší PAN DOKTOR na světě!!!

Sadová 1042, Napajedla Mapa

Privátní praktický lékař

• Praktický lékař

„Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Ambulance PL pro dospělé

• Praktický lékař, Gynekolog

„Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak. Více

č.d. 46, Babice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

• Praktický lékař

„Je odborně fundovaný, vstřícný a ochotný, dodržuje pracovní dobu a ve své profesi nemá v okolí konkurenci.

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa