Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kroměříž

• Pediatr, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na svém místě. Syn se návštěvy moc bál ale z pana doktora i sestřičky byl nadšený. Moc děkujeme ještě jednou. Takových laskavych doktorů prosím více děkujeme a všem moc rádi doporučíme Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

Dětská a prenatální kardiologie- MUDr.Róbert Jeník

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Příjemná, sympatická, vstřícná, trpělivá. Absolutní spokojenost a radost z takového setkání. Ano mnohokrát děkuji.

Masarykova 315, Zlín Mapa

Ordinace PLDD Luhačovice

• „Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :) Více

• Pediatr, Psychiatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

• „Jsem již mnoho let velmi spokojená s odborností a vlídným přístupem lékařky i zdravotní sestry. Dcery se na návštěvu v ordinaci těší. Vyhovuje mi, že se mohu po telefonu domluvit na vhodnou dobu návštěvy, abychom zbytečně nečekaly. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem s dětmi přešla od jiného pediatra. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Paní doktorka je velmi empatická, milá, žena na svém místě. Vždy perfektně poradí, uklidní, pomůže. Všechno u ní funguje tak jak má. Člověk dlouho nečeká v čekárně. Sestřička je také moc milá. Jsem moc ráda, ze u ni děti jsou. A ona je lékařkou, která tady pro své pacienty opravdu je. Nestane se, ze by nezvedla telefon nebo že by člověk nevěděl, kdy nerodinuje a kdo ji zastupuje. Více takových lékařů jako je právě ona :-) Více

Grohova 538, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce s dětmi od narození (nyní 4 a 6 let). Oceňuji osobní a lidský přístup, zkušenosti, vysokou odbornost, vstřícnost a ochotu poradit v čemkoliv a zodpovědět všechny dotazy. Léky předepisuje dle individuálních potřeb a stavu dítěte, vše konzultuje s rodiči a vysvětluje. Také sestra je vždy velmi příjemná. Mohu jen doporučit, kéž by bylo více takových lékařů. Více

Antonínova 4464, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o) Více

Svisle 2, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tady jsme byli vzdy spokojeni!! Pani doktorka je profesional s velkym P!!! Bajecna k detem mila co vic si prat a sestricka naprosto supet!!! Více

Zahradní 642, Zlín Mapa

Privátní dětská lékařka

• „s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená.Je ochotná vždy pomoc,poradit a dokonce přijed za nemocným dítěten domů.Sestřička je milá a vtipná.Jiného dět.lékaře bych nechtěla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Naprosto skvělý přístup k dětem. Konzultace kdykoliv, klidně i po pracovní době, o sobotách i nedělích, prostě kdykoliv. Děti ji mají rády. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

• „Jsme s ním spokojeni.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec. Více

6. května 1160, Kojetín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka!!! Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí i mé děti. Maximální spokojenost! Paní doktorka je velmi příjemná, laskavá, vše vysvětlí (dětem i nám rodičům :o)) )...Je na svém místě! Pracuje tam i velmi milá a ochotná sestřička. Takže vřele doporučuji!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vynikající lékařka ale nynější zdravotní sestra nepatří na dětské, chová se arogantně a nemá žádný vztah k dítěti. Dřívější sestřička která u paní doktorky pracovala byla vynikající , usměvavá a vstřícná . Více

9. května 73, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vždy skvělá, perfektní, ochotná, naše rodinná lékařka. Palec nahoru. Více takových! Všem doporučuji.....

Krajina 257, Kvasice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vždy ochotně nás ošetří a poradí.

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorku Kopeckou všem maminkám doporučuji!!! Starala se již o mě, co by dítě a teenagera a stará se i o mou 5letou dcerku.. Vždy příjemná, důkladná při vyšetření, stoprocetní profesionál, vše vysvětlí.. Vynikající přístup k pacientům i rozšířené ordinační hodiny na odpoledne.. Sestřička je skvělá, v ordinaci vládne úžasná atmosféra, kdykoliv řeknu mé dceři, že jdeme k lékaři, tak vždy odpoví, že "ale jen k paní doktorce Kopecké!" :-))))) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem jsme moc spokojeni a pokud budu mít další dítě, tak je opět jasná volba! A musím pochválit i milou sestřičku, která je zároveň laktační poradkyní. Děkujeme! Více

Tovačovského 437/20, Kroměříž Mapa