Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kladno

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Chválím paní doktorku za vstřícný přístup, empatii, důslednost a schopnost dobře diagnostikovat. U předchozího obvodního jsem více než rok běhala po specialistech se špatnou diagnózou a ještě na mne prskali, že se mi to nelíbí..a že mne vracejí zpět k obvodnímu. Doktorka Formánková pracuje nad rámec svých povinností a kritizovat ji za pozdní příchody mi připadá arogantní a narcistické. Sama dojíždím do zaměstnání z venkova a znám dopravní komplikace, ať už u Českých drah, anebo na silnicích. Stačí bouračky, uzavírka nebo jen dopravní zácpa...Dále se paní doktorka Formánková nebojí postavit proti pojišťovnám a vybojovat lepší místo na slunci pro pacienty, což v této době není příliš časté. Obětavost jí určitě nechybí a doufám, že si paní Formánková za čas nebude říkat známé české poříkadlo "za dobrotu na žebrotu"..... Více

José Martího 31, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Ryvolová je velmi milá, empatická a vstřícná. Jsem s ní velmi spokojená a její lidský přístup je nevšední. Návštěva v ordinaci probíhá v atmosféře zájmu o pacienta a upřímné snaze pomoci. Rovněž musím pochválit i sestřičku, usměvavá a vždy v dobré náladě. Obě dámy mi velmi pomohly a nebýt toho, že jsem se přestěhovala o 100km, ráda bych zůstala jejich pacientkou. Děkuji za příkladnou péči a přeji mnoho stejně spokojených klientů ! Johnová Alice Více

Bělohorská 60/1680, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Také se přidám k paní doktorce jsem přešla od jiné nejmenované s člověk by řekl banalnimi priusnicemi i přes to že mě vyšetřovali minimálně 10 doktorů a všichni se shodli na diagnóze priusnice má bývalá doktorka tvrdila že si se mnou nikdo neví rady..když mě pak poslala na testy hiv byla to pro mě poslední kapka ..hiv a priusnice jsou velký rozdíl na paní doktorku jsem dostala doporučení a jsem strašně spokojená během jedné návštěvy jsme se shodli na diagnóze priusnice a při druhé na erithema nodosum...to co jinym trvalo měsíce paní doktorce to trvalo 14 dnů přijít na příčinu možná mi tím i zachránila život, protože všichni do mě cpali milion léků které vůbec nezabíraly a já se potacela ve 40 stupnovych horečkách. Paní doktorka je skvělá má lidský přístup vyslechne,poradi a hlavně léčí a dokáže vyléčit. V dnešní době je málo tak dobrých doktorů. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

JASUPREN s.r.o.

• Praktický lékař

„Úžasná bytost,člověk na svém místě.Děkuji jí za život.Opravdu profesionál.A sestra Jituška také.Jsou parádní tým.

Prokopova 471, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodí pravidelně několik let a ještě se nestalo, aby mně nečím zklamal...Vždy se snaží být milý, ochotný a opravdu probírá s člověkem jeho problém do podrobna. Vřele doporučuji všem známým! Více

Seydlerova 2151/3 Stodůlky, Praha Mapa

MUDr Michael Náprstek

• „Skvělá doktorka. Empatická. Jsem ráda, že sem ji našla a mohu k ní docházet. Nikdy není žádný problém s jakoukoliv konzultací ať už osobně, tak po telefonu. Recept mi byla kolikrát schopna poslat po tel. komunikaci do sms, což je pro mne velké plus. Více

Hostinského 1536/7, Praha Mapa

HM medic s.r.o.

• Praktický lékař

„MUDr. Krásová naslouchá steskům pacienta s potřebnou mírou empatie. Nejenže je na velmi dobré profesní úrovni, ale dovede se na práci (u žen nevídaně) soustředit. Ochotná a zdvořilá zdravotní sestra pí Kremlíková dobrý dojem utvrzuje. Více

Kodymova 2526, Praha Mapa

Medicur s.r.o.

• „Vynikající paní doktorka - má široký medicínský rozhled a bohaté zkušenosti. Je velmi komunikativní a vstřícná, vřele doporučuji. Více

Bělohorská 74, Praha Mapa

• Praktický lékař

„Pani doktorka je pecliva a vzdy mi pomohla a ty blbci co pisou ze je spatna a neochotna tak pak nerozumi medicine .Jsem rada ze ji mam i sestricku. Dekuji ze mi pomahate a vzdy vyslechne te. Luka. Niko Více

U Dvou srpů 2, Praha Mapa

• Praktický lékař, Internista

1 názor

„Přístup pana doktora k pacientům je velmi pozitivní. Pan doktor pečlivě krok po kroku vysvětluje všechny zákroky. A dodává pacientům odvahu. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Onemocněl jsem covidem a ještě před potvrzením nemoci PCR testem jsem svůj stav konzultoval s paní doktorkou Novákovou po telefonu z domácí karantény. Správný diagnostický úsudek paní doktorky Novákové a včasné nasazení účinné antibiotické a kortikoidní léčby pomohly zastavit rozvíjejíci se covidovou pneumonii a podstatně zkrátily dobu mé rekonvalescence. V neposlední řadě též vhodně zvolená léčba pomohla zamezit vážnějšímu poškození plic a předešla tak vzniku trvalých následků. Díky odborné erudici MUDr. Novákové a její péči o pacienta během doby onemocnění se mně z ne zrovna úplně lehkého průběhu nemoci návrat k normálnímu stavu podstatně zkrátil. Více

Bašteckého 10/2545, Praha Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorky si velmi vážím ,jsem spokojený s diagnozami,nikdy jsem neměl sebemenší problém,naopak náznak něčeho a už mě paní Doktorka žene na podrobnější vyšetření Miloslav horák Více

Nová 767, Velké Přílepy Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

• „Som so službami ordinácie MUDr.Šemetilo spokojný. Nevidím žiadne zásadné problémy. Príjemné prostredie, aj lekári v ordinácii. Mimoriadne pozitívne hodnotím prácu sestry, pani Staňkovej. Odber krvi u nej je príjemným zážitkom, hoci to so mnou má občas dosť zložité, vďaka mojej trocha "priestornejšej fyziognómii." Více

Mukařovského 1985, Praha Mapa

Zenklova 39, Praha Mapa