Doporučení praktičtí lékaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Kladno

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• Praktický lékař

„Také se přidám k paní doktorce jsem přešla od jiné nejmenované s člověk by řekl banalnimi priusnicemi i přes to že mě vyšetřovali minimálně 10 doktorů a všichni se shodli na diagnóze priusnice má bývalá doktorka tvrdila že si se mnou nikdo neví rady..když mě pak poslala na testy hiv byla to pro mě poslední kapka ..hiv a priusnice jsou velký rozdíl na paní doktorku jsem dostala doporučení a jsem strašně spokojená během jedné návštěvy jsme se shodli na diagnóze priusnice a při druhé na erithema nodosum...to co jinym trvalo měsíce paní doktorce to trvalo 14 dnů přijít na příčinu možná mi tím i zachránila život, protože všichni do mě cpali milion léků které vůbec nezabíraly a já se potacela ve 40 stupnovych horečkách. Paní doktorka je skvělá má lidský přístup vyslechne,poradi a hlavně léčí a dokáže vyléčit. V dnešní době je málo tak dobrých doktorů. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

JASUPREN s.r.o.