Plzeň 3 Plzeň

Jakého specialistu hledáte?
  • „Skvělý odborník, který opravdu pomůže, ale musíte chtít. V párovém poradenství nehodí vinu na jednoho z partnerů, ale pomůže najít cestu. Více

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

• „Přijemné prostředí,paní doktorka ůžasnáOrdinaci.zase rád navštívím.Vřele doporucuji.Snaha,ochota,laskavost.

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• „Opět velká spokojenost, pan doktor příjemný, naprosto mu důvěřuji, sestřičky milé, usměvavé, rovněž, vřele doporučuji a nebojte se chodit na pravidelné kontroly určitě stojí za to! Více

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• „Pan doktor je stručný, vše srozumitelně vysvětlí. Objednání funguje na jedničku, na vyšetření jsem nečekala.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

• „Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim. Více

Houškova 6, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená. Více

Sady Pětatřicátníků 26, Plzeň Mapa

Martin Heřman Frys - Plzeň

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po vyzkoušení mnoha specialistů jsem se na doporučení známé dostala k paní magistře Fialové. A nemohla jsem mít větší štěstí! Paní Fialová je člověk na svém místě. Je profesionální, empatická a velmi trpělivá. Rok jsme spolu řešily mé problémy a díky ní vše znovu zvládám. Určitě doporučuji! Více

Veleslavínova 26, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychologická poradna

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-). Více

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

Otýlie Beníškové 4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o.

Bělení zubů

od 3 500 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Neuveřitelně profesionální práce! Hrozně milý a lidský přístup, ikdyž jsem byl na dentalní hygieně poprvé, určitě né naposledy. Už po první návštěvě mohu všem doporučit!! Více

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Díky profesionalitě a osobní podpoře paní Mgr. Vařenkové jsem se dokázala smířit se skutečností , pochopila jsem souvislosti a našla v sobě sílu se postavit, bojovat a žít svůj úžasný život plný radosti a štěstí z mého syna. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale teď už vím, kam se obrátit v případě „horších dnů“ a vím, že i díky tomu jsem teď silnější a chytřejší. Moc Vám tímto děkuji ! Za vše! Více

Palackého 101/9, Plzeň Mapa

Vyšetření pro řidiče

• „Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Nádražní 28, Plzeň Mapa

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

• „Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji. Více

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

Estetická plastická chirurgie

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Již 27 let, nejlepší volba lékaře v mém životě! PAN doktor mi doslova a do písmene zachránil před 2 lety život svým profesionálním přístupem a naprosto přesným odhadem při velmi skrytém problému. Profesionál ve svém oboru!!! Více

Náměstí Republiky 27, Plzeň Mapa

GYNEO Reindl spol. s r.o.

Táborská 15, Plzeň Mapa

Ordinace Táborská 15

• „Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Votíkové za skvělý přístup a ochotu. Přítel si zlomil loket a po sundání sádry jej má velmi zatuhlý a má problémy s rukou hýbat. Jelikož rád sportuje, znamenala by pro něj omezená hybnost ruky veliký problém. Sháněli jsme tedy rychle fyzioterapeuta, který by mu pomohl s rozcvičováním. Paní Votíková zareagovala takřka obratem, přestože byl víkend a i přes velmi plný rozvrh nám její kolegyně (paní Švarcová) byla ochotná mimo pracovní dobu poskytnout konzultaci a pomoci nám. Velice milé, ochotné, pozitivní jednání od obou, skvělý přístup i prostředí, prostě můžeme hodnotit jen a jen kladně! Moc děkujeme a rozhodně rádi všem doporučujeme. Více

Sladová 7, Plzeň Mapa

BeFit fyzioterapie Barbora Votíková