Plicní lékař Teplice

• „Naprostá spokojenost, milý lidský přístup jak od sestřiček tak od pana doktora Reiterera. Byla jsem hodně vystrasená ale není se opravdu čeho bát. Více

Na Kabátě 285, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice

1 názor

„Je to vynikající plicní lékařka

Pražská 206/95, Bílina Mapa

Plicní ambulance poliklinika Bílina

• „Byl to skutečně P A N doktor!!!!!!!!!!!!!

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

Plicní ordinace

• „Nikdy jsem nepoznala lepší lékařku než tuto paní doktorku, po velmi dlouhé době jsem cítila, že mohu věřit a neměla jsem ani na minutu pochybnost o postupu léčení. Odborník kterých je tu opravdu už málo. Děkuji za ní. Více

J.E. Purkyně 270, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - TRN

• „Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař

„Dnes jsem se s paní primarkou setkala poprve...můžu všem doporučit.. je to žena na svém místě ..mila.hodna a vše mi vysvetlila Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most

Záluží 1, Litvínov Mapa

Paracelsus, s.r.o.

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Plicní lékař, Chirurg, Diagn… ostik, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Zubař Více

Záluží 1, Litvínov Mapa

Paracelsus, s.r.o.

• Plicní lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, léčí moje děti od malinka. vždy nám pomohl. Jsem spokojená a vřele doporučuji. :))) Více

Herbenova 794/4, Ústí nad Labem Mapa

• U nádraží 9/742, Teplice Mapa

Plicní středisko Teplice s.r.o.

• Plicní lékař, Internista

„Paní doktorka Alena Kortusová je velmi svědomitá, důsledná, ochotná a má příjemné vystupování. Jsem s její léčbou velmi spokojený. Díky paní doktorce se mi lépe dýchá. Zdeněk Růžička Více

Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše

U nádraží 9/742, Teplice Mapa

Plicní středisko Teplice s.r.o.

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice