Plicní lékař Litvínov

• Plicní lékař, Internista

1 názor

„Je to vynikající plicní lékařka

Pražská 206/95, Bílina Mapa

Plicní ambulance poliklinika Bílina

• „Nikdy jsem nepoznala lepší lékařku než tuto paní doktorku, po velmi dlouhé době jsem cítila, že mohu věřit a neměla jsem ani na minutu pochybnost o postupu léčení. Odborník kterých je tu opravdu už málo. Děkuji za ní. Více

J.E. Purkyně 270, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - TRN

• „Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař, Chirurg, Derma… tolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• Plicní lékař

„Dnes jsem se s paní primarkou setkala poprve...můžu všem doporučit.. je to žena na svém místě ..mila.hodna a vše mi vysvetlila Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most

Záluží 1, Litvínov Mapa

Paracelsus, s.r.o.

• Plicní lékař, Chirurg, Derma… tolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař

„Naprostý profesionál ve svém oboru.Zachránil život mé manželce před koncem roku 2012.Velmi obětavý a svým lidským přístupem byl schopen spojit v nepříznivém průběhu nemoci,kde se načítaly další nepříznivé skutečnosti i další odborná střediska nemocnice,která se dostává v současné době do značně těžkých podmínek,kde naše slavné zdravotnictví likviduje takovéto odborníky.Tímto se před ním skláním a velmi mu tímto děkuji.P.S. Více

Husova 434, Chomutov Mapa

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Plicní lékař, Chirurg, Diagn… ostik, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Zubař Více

Záluží 1, Litvínov Mapa

Paracelsus, s.r.o.

• „Paní doktorka je skvělá, vždy mi ochotně pomohla a vše mi srozumitelně vysvětlila. Skutečně nikdy nic nepodcenila, děkuji jí za to a děkuji i sestřičce za milý přístup. Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• U nádraží 9/742, Teplice Mapa

Plicní středisko Teplice s.r.o.

• Plicní lékař, Internista

„Paní doktorka Alena Kortusová je velmi svědomitá, důsledná, ochotná a má příjemné vystupování. Jsem s její léčbou velmi spokojený. Díky paní doktorce se mi lépe dýchá. Zdeněk Růžička Více

U nádraží 9/742, Teplice Mapa

Plicní středisko Teplice s.r.o.

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice