Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové.

17. listopadu 590/14, Liberec
Ordinace praktického lékaře pro dospělé (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Preventivní prohlídky

Běžný termín

Závodní péče +11 Více

FOBT - test okultního krvácení ve stolici

CRP = antibiotika ano či ne?

Hemoglobin

Můžete se zde těšit na moderně vybavené, příjemně vyhlížející prostory a vstřícný, profesionální přístup personálu. Ordinaci najdete na VŠ kolejích T...

• hypertenze
  • diabetes
  • dyslipidemie

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Na pani doktorku jsem se obratila s chronickym koznim problemem, který byl dle vseho zpusobeny bakterii stafylokok. Jelikoz se mi bolaky zaplnene hnisem delaly pokazde na jinem miste a po dobu 1 roku v intervalech 1,5 - 2mesicu, byla jsem jiz zoufalá. Pani doktorka mi navrhla léčbu biorezonancí. Zpočátku jsem k teto nove forme lecby byla trochu skepticka, všechni doktori mi stale s usmevem jen opakovali, ze se stafylokoka nezbavim a ze se pokaždé pri oslabeni imunity projevi znovu. Dnes to vypadá, ze biorezonance opravdu muj problém vyresila. Posledni "sezeni" u zazracneho stroje bylo cca pred necelym pul rokem a od te doby se mi na těle neobjevil jediny bolak. S cistym svedomim muzu a chci biorezonanci doporucit, protože je to nejen pokrok ve zdravotnictví ale hlavně to pomáhá. Timto bych chtela i pani doktorce poděkovat za ochotu, za cas, ktery mi venovala pri biorezonanci a hlavně za to, ze mi vůbec tuhle léčbu navrhla a umožnila.

tifalo:
“Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.doktorce,která se tak laskavě ujala celé mé rodiny,která tak akutně potřebovala léčbu.Paní doktorka je velice laskavá,rozumná,milá,nic nepodcení,velice rozvážná,vždy se snaží člověku pomoci,ne jak tak naše předchozí.Opravdu vřele doporučuji všem tuto lékařku.Nejenom opravdu laskavým chováním k pacientům,ale především její rozvážností a opravdu lékařským umem velice vyniká.Neměnili bychom ani za nic.Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.Slabá Jiřina”
4. června

V dnešní době narazit na příjemného doktora - doktorku je kolikrát problém. Ono nejde o to jen, aby byl příjemný, ale uměl naslouchat, vcítit se do problémů pacienta, umět poradit. To vše paní doktorka Lajžnerová splňuje. Aktuálně má krásnou novou ordinaci s výbornou dostupností. Čekací doby nulové. Vše zvládá sama, což je až s podivem a klobouk dolů :)
Tomíš Novák

Paní doktorka je velice ochotná, dokáže poradit a pomoci. Svým přístupem by měla jít příkladem ostatním lékařům. Kdo hledá nového obvodního lékaře, vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem si vybral podle pozitivních ohlasů a jsem rád, že je osobně mohu potvrdit. Je velmi příjemná, důsledná a všeobecně jsem měl z návštěvy její ordinace velmi příjemný pocit. Navíc dokázala lehce stanovit diagnózu, kterou se ostatní snažili odbýt antibiotiky, samozřejmě naprosto marně. Jsem rád, že jsem konečně našel praktickou lékařku, na kterou se mohu spolehnout.

Zdeňka Materková
Paní doktorka je velice milá a starostlivá. S takovou pečlivostí jsem se ještě nikde nesetkala.Ordinace je krásná a čistá. Cítila jsem se, že jsem v dobrých rukách

Dobrý den,

k paní doktorce jsem se dostal skrze doporučení svých známých, když jsem se zmínil, že hledám lékaře, na kterého se budu moci spolehnout, který se bude snažit o osobní přístup ke svému pacientovi. Odmítám věřit lékaři, který léčí předepisováním léků na vyžádání pacienta. Vážím si lékařské profese a věřím, že skutečný odborník s dobrým lidským přístupem a se skutečným zájmem o svůj obor je k nezaplacení. Tyto kvality jsem našel u paní doktorky Lajžnerové.
Od paní doktorky jsem odcházel s plným listem poznámek ke zdravému životnímu stylu, nikoli s předpisem na antibiotika, která mi nepomáhají. Byl jsem velmi mile překvapen příjemným přístupem paní doktorky a skutečným zájmem o mou osobu. Odnesl jsem si spoustu cenných informací!
Chválím moderní, pohodlnou a svěží ordinaci! Parkování je možné přímo u ordinace. Velmi oceňuji možnost objednání se, protože nerad čekám v přeplněné čekárně.

Vřele doporučuji doktorku Lajžnerovou všem, kteří se chtějí skutečně starat o své zdraví!

Jsem rád, že můžu paní doktorce Lajžnerové udělit první hodnocení. Začal jsem ji navštěvovat na základě tipu mého kamaráda a jsem velmi spokojen, že jsem tak učinil. LIDSKÝ PŘÍSTUP, PROFESIONALITA, OCHOTA A DŮSLEDNOST. Toho si v dnešní době opravdu velmi cením!!! Navíc je tu možnost se objednat dopředu na konkrétní čas, komunikovat přes e-mail či mobil. Základní a užitečné informace jsem se dověděl i z velmi dobře strukturovaných webových stránek. A jako třešnička na dortu působí i celé prostředí ordinace - barevnost, čistota, dobrá organizace. VŘELE DOPORUČUJI! Paní doktorka je opravdu milá a vstřícná a navíc REGISTRUJE i NOVÉ PACIENTY!

Běžný termín

Závodní péče

FOBT - test okultního krvácení ve stolici

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

CRP = antibiotika ano či ne?

Hemoglobin

StrepTest

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Nabízíme aplikaci celé škály vakcín

Očkování do zahraničí

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Vyšetření hladiny cukru v krvi

Preventivní prohlídky

Úsudek o zdravotním stavu

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Prohlídky do zaměstnání, pro sportovní aktivity apod

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Odběry krve a moče, kultivační vyšetření

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Diagnostika a léčba akutních onemocnění

tifalo:
4. června

Tomíš Novák

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zdeňka Materková

Dobrý den,

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela jsem se vas zeptat, jestli si mohu u vas predoperacni vysetreni za poplatek bez zdravotniho pojisteni?

Ano, je to možné, bude k tomu potřeba výpis ze zdravotní dokumentace od Vašeho předešlého lékaře. Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím na praktikliberec@seznam.cz.

MUDr. Petra Lajžnerová

• Dobrý den, chtěl bych si nechat vyšetřit mé problémy s zadýcháváním. Stěhoval jsem se a zatím v Liberci nemám praktického lékaře, je možné se u Vás objednat na vyšetření? Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Dobrý den, ano, objednejte se prosím.

MUDr. Petra Lajžnerová

• hypertenze