Petra Kudrnová, zubař Kolín

MUDr. Petra Kudrnová

Uložit

Zubař Více

35 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zborovská 1103, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Tohle je opravdu ta nejlepší zubařka z republiky, a to jsem jich vystřídala hodně. Pomalu odbourala můj strach ze zubařů, je empatická, přátelská, šikovná, skvělá a odvádí kvalitní práci. Vše dobře a srozumitelně vysvětlí. Když něco bolí, udělá všechno pro to, aby byl zákrok co možná nejpříjemnější. Sestřička je taky úplně zlatá a dobře jim to spolu klape. Doporučuji všem, návštěvou u paní zubařky neuděláte chybu.


K
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

S péčí paní doktorky jsem byla spokojená, dokud jsem nepřešla k jinému zubaři. Nikdy mi neřekla jak si správně čistit zuby, nikdy mi nedoporučila dentální hygienu. I přes velký strach a bolest mi nikdy na vrtání nedala injekci (i když jsem si o ní řekla, tak mi jen řekla že to vydržím). Sestra mi musela několikrát držet hlavu, brečela jsem strachy už v čekárně. Pusu mám plnou amalgámu (měla jsem hodně kazů v mládí a nikdy mi bílé plomby nenabídla, nevěděla jsem, že si o ně můžu říct) a nyní mám pod všemi amalgámy od ní kazy, nechávám si vše předělávat na soukromé klinice za peníze a nemůžu být spokojenější. Sice si člověk zaplatí, ale přístup je mnohem lepší. Již se nebojím, k zubaři chodím v klidu a s úsměvem se těším na další hezky udělaný zub. Samozřejmě jsem si špatně a nedostatečně čistila zuby, ale ten obrovský strach ze zubaře jsem si bohužel donesla z dětství v péči paní doktorky Kudrnové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je prostě skvělá. Chodím k ní i s dětmi a lepší přístup a ošetření bych hledala těžko. A navíc ma velice příjemnou i sestřičku, jsou skvělý tým.


M
Ověřeny pacient

Skvělá zubařka s příjemným přístupem, vždy dobře naladěná. Chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojení.


Ověřeny pacient

Výborná zubařka. Moc milá a sympatická. Vždy vše vysvětlí a krásně poradí. Výborně komunikuje i s dětmi.


M
Ověřeny pacient

Nejlepší zubní lékařka jakou jsem poznal. Velmi vstřícná a komunikativní jak k dospělým tak k dětem.


F
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím já s dětmi a máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Paní doktorka to s mými dětmi umí a nebojí se k ní jít a to i přestože nedávno vrtala synkovi dva malé kazíky. Mě na několikrát spravovala osmičku, ale stále se mi postupně ulamovala, takže ji budeme vyndávat ven. Vím, že jinde trhají osmičky na potkání. Já mám zatím všechny kromě té jedné která půjde ven zanedlouho.


O
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojen. Objednávám se zásadně na 12:30 (po polední pauze) a jdu hned na řadu.


U
Ověřeny pacient

Já jsem naprosto NESPOKOJENÁ,paní doktorka mne vždy ibjednala na určitou hodinu,asi jako kažého...ale vždy jsem v čekarně objednaná čekala hodinu-dvě.jak se tohle může stát,když je člověk do...obednán.
FAKT NECHÁPU A NEDOPORUČUJI-POKUD NECHCETE ČEKAT TAK DLOUHO JAKO JÁ.A to není vše...také jsem tam přišla jednou na pohotovostní a to samé.....neuvěřitelné..já s bolestí na pohotovosním a ona si brala objednané na preventivní prohlídku.A pak mě ještě vynadala,že mám chodit dřív než mě začne zub bolet :-DDD jako bych věděla kdy mě zub chytne.:-DDDD fakt se směju...ale je to smutné....!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší stomatolog, jakého znám,kvůli této paní doktorce dojíždíme celá rodina a vlastně už i ulice skoro čtyřicet kilometrů.
Paní doktorka Kudrnová má nesmírně citlivý přístup k pacientům, což ocení především maminky s dětmi, se kterými to v téhle ordinaci prostě umí.
Kromě toho je velice šikovná, zuby zachraňuje a ne jen trhá.
Zítra právě do Kolína jedu a vůbec nemám strach, spíš se těším na milé tváře paní doktorky i sestřičky, která rovněž zaslouží nejvyšší uznání.Nepřeháním a přeji všem,aby hlavně pro své děti našli takového stomatologa, odkud odcházejí ne uplakané, ale s úsměvem na tváři.
Milada Jůzková
Jevany


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti