Petra Kudrnová, zubař Kolín

Zborovská 1103, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Názory

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

S péčí paní doktorky jsem byla spokojená, dokud jsem nepřešla k jinému zubaři. Nikdy mi neřekla jak si správně čistit zuby, nikdy mi nedoporučila dentální hygienu. I přes velký strach a bolest mi nikdy na vrtání nedala injekci (i když jsem si o ní řekla, tak mi jen řekla že to vydržím). Sestra mi musela několikrát držet hlavu, brečela jsem strachy už v čekárně. Pusu mám plnou amalgámu (měla jsem hodně kazů v mládí a nikdy mi bílé plomby nenabídla, nevěděla jsem, že si o ně můžu říct) a nyní mám pod všemi amalgámy od ní kazy, nechávám si vše předělávat na soukromé klinice za peníze a nemůžu být spokojenější. Sice si člověk zaplatí, ale přístup je mnohem lepší. Již se nebojím, k zubaři chodím v klidu a s úsměvem se těším na další hezky udělaný zub. Samozřejmě jsem si špatně a nedostatečně čistila zuby, ale ten obrovský strach ze zubaře jsem si bohužel donesla z dětství v péči paní doktorky Kudrnové.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je prostě skvělá. Chodím k ní i s dětmi a lepší přístup a ošetření bych hledala těžko. A navíc ma velice příjemnou i sestřičku, jsou skvělý tým.

Skvělá zubařka s příjemným přístupem, vždy dobře naladěná. Chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojení.

Výborná zubařka. Moc milá a sympatická. Vždy vše vysvětlí a krásně poradí. Výborně komunikuje i s dětmi.

Nejlepší zubní lékařka jakou jsem poznal. Velmi vstřícná a komunikativní jak k dospělým tak k dětem.

F

K paní doktorce chodím já s dětmi a máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Paní doktorka to s mými dětmi umí a nebojí se k ní jít a to i přestože nedávno vrtala synkovi dva malé kazíky. Mě na několikrát spravovala osmičku, ale stále se mi postupně ulamovala, takže ji budeme vyndávat ven. Vím, že jinde trhají osmičky na potkání. Já mám zatím všechny kromě té jedné která půjde ven zanedlouho.

O

Jsem velice spokojen. Objednávám se zásadně na 12:30 (po polední pauze) a jdu hned na řadu.

U

Já jsem naprosto NESPOKOJENÁ,paní doktorka mne vždy ibjednala na určitou hodinu,asi jako kažého...ale vždy jsem v čekarně objednaná čekala hodinu-dvě.jak se tohle může stát,když je člověk do...obednán.
FAKT NECHÁPU A NEDOPORUČUJI-POKUD NECHCETE ČEKAT TAK DLOUHO JAKO JÁ.A to není vše...také jsem tam přišla jednou na pohotovostní a to samé.....neuvěřitelné..já s bolestí na pohotovosním a ona si brala objednané na preventivní prohlídku.A pak mě ještě vynadala,že mám chodit dřív než mě začne zub bolet :-DDD jako bych věděla kdy mě zub chytne.:-DDDD fakt se směju...ale je to smutné....!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší stomatolog, jakého znám,kvůli této paní doktorce dojíždíme celá rodina a vlastně už i ulice skoro čtyřicet kilometrů.
Paní doktorka Kudrnová má nesmírně citlivý přístup k pacientům, což ocení především maminky s dětmi, se kterými to v téhle ordinaci prostě umí.
Kromě toho je velice šikovná, zuby zachraňuje a ne jen trhá.
Zítra právě do Kolína jedu a vůbec nemám strach, spíš se těším na milé tváře paní doktorky i sestřičky, která rovněž zaslouží nejvyšší uznání.Nepřeháním a přeji všem,aby hlavně pro své děti našli takového stomatologa, odkud odcházejí ne uplakané, ale s úsměvem na tváři.
Milada Jůzková
Jevany

Paní doktorka je naprosto skvělá. Začala jsem k ní chodit před několika lety a i přes to, že měla plno, vzala mě i mou sestru. Objednání je sice na delší dobu a v čekárně jsou občas fronty, přístup doktorky to vynahrazuje. Milá, vše vysvětlí, opatrná. Mě bolí i vrtání malého kazu a začnu vždycky řvát, a to nejsem malé dítě, paní doktorka se mnou má trpělivost, mě samotné je to trapné, ale prostě se bojím. Nechci říct, že jsou zákroky bezbolestné, ale s tím přístupem se to přežít dá nebo se domluvit apod. Pokud přijdete 10 minut před otevírací dobou, máte téměř 100% jistotu, že budete první na řadě. Je moc milá a obdivuji její trpělivost.