Samostatná ordinace PL - stomatologa
Zborovská 1103, Kolín

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Přístup paní doktorky mi vyhovoval, dokud mě nezačal bolet zub - a to jsem chodila pravidelně na preventivní prohlídky. Objednala jsem se tedy k jinému lékaři. Ten se divil, že mi paní Kudrnová nevysvětlila správné čištění, nedoporučila dentální hygienu, nechtěla dělat rentgen při bolestech (nakonec paní Kudrnová přišla na to, že bolest způsobovala špatně rostoucí osmička, která umrtvila zub vedle). Odnesla jsem si několik amalgámových výplní, které mi můj nový zubař musel předělávat - pod všemi našel kazy (jezdila jsem na opravy dva roky). Za péči jsem si zaplatila, ale zuby mám v pořádku. Mrzí mě, že jsem nepřešla dřív, a ve svém mladém věku mám tři mrtvé zuby, které mi nikdo nevrátí a několik zbytečných výplní. Jinak v ordinaci jsem nikdy nečekala extra dlouho, ordinace je moderně vybavená, čekací doba není nějak extra dlouhá. Paní doktorka Kudrnová je jako člověk velice milá a příjemná, sestřička taky, ale k jejímu lékařskému výkonu bohužel nemůžu napsat nic pozitivního.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Tohle je opravdu ta nejlepší zubařka z republiky, a to jsem jich vystřídala hodně. Pomalu odbourala můj strach ze zubařů, je empatická, přátelská, šikovná, skvělá a odvádí kvalitní práci. Vše dobře a srozumitelně vysvětlí. Když něco bolí, udělá všechno pro to, aby byl zákrok co možná nejpříjemnější. Sestřička je taky úplně zlatá a dobře jim to spolu klape. Doporučuji všem, návštěvou u paní zubařky neuděláte chybu.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

S péčí paní doktorky jsem byla spokojená, dokud jsem nepřešla k jinému zubaři. Nikdy mi neřekla jak si správně čistit zuby, nikdy mi nedoporučila dentální hygienu. I přes velký strach a bolest mi nikdy na vrtání nedala injekci (i když jsem si o ní řekla, tak mi jen řekla že to vydržím). Sestra mi musela několikrát držet hlavu, brečela jsem strachy už v čekárně. Pusu mám plnou amalgámu (měla jsem hodně kazů v mládí a nikdy mi bílé plomby nenabídla, nevěděla jsem, že si o ně můžu říct) a nyní mám pod všemi amalgámy od ní kazy, nechávám si vše předělávat na soukromé klinice za peníze a nemůžu být spokojenější. Sice si člověk zaplatí, ale přístup je mnohem lepší. Již se nebojím, k zubaři chodím v klidu a s úsměvem se těším na další hezky udělaný zub. Samozřejmě jsem si špatně a nedostatečně čistila zuby, ale ten obrovský strach ze zubaře jsem si bohužel donesla z dětství v péči paní doktorky Kudrnové.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je prostě skvělá. Chodím k ní i s dětmi a lepší přístup a ošetření bych hledala těžko. A navíc ma velice příjemnou i sestřičku, jsou skvělý tým.

Skvělá zubařka s příjemným přístupem, vždy dobře naladěná. Chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojení.

Výborná zubařka. Moc milá a sympatická. Vždy vše vysvětlí a krásně poradí. Výborně komunikuje i s dětmi.

Nejlepší zubní lékařka jakou jsem poznal. Velmi vstřícná a komunikativní jak k dospělým tak k dětem.

K paní doktorce chodím já s dětmi a máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Paní doktorka to s mými dětmi umí a nebojí se k ní jít a to i přestože nedávno vrtala synkovi dva malé kazíky. Mě na několikrát spravovala osmičku, ale stále se mi postupně ulamovala, takže ji budeme vyndávat ven. Vím, že jinde trhají osmičky na potkání. Já mám zatím všechny kromě té jedné která půjde ven zanedlouho.

Jsem velice spokojen. Objednávám se zásadně na 12:30 (po polední pauze) a jdu hned na řadu.

U

Já jsem naprosto NESPOKOJENÁ,paní doktorka mne vždy ibjednala na určitou hodinu,asi jako kažého...ale vždy jsem v čekarně objednaná čekala hodinu-dvě.jak se tohle může stát,když je člověk do...obednán.
FAKT NECHÁPU A NEDOPORUČUJI-POKUD NECHCETE ČEKAT TAK DLOUHO JAKO JÁ.A to není vše...také jsem tam přišla jednou na pohotovostní a to samé.....neuvěřitelné..já s bolestí na pohotovosním a ona si brala objednané na preventivní prohlídku.A pak mě ještě vynadala,že mám chodit dřív než mě začne zub bolet :-DDD jako bych věděla kdy mě zub chytne.:-DDDD fakt se směju...ale je to smutné....!!!!!!!!!!!!!