Husova 13, Brno-střed, Brno

Psychologické poradenství • 500 Kč

Individuální psychoterapie • 500 Kč

Psychologická diagnostika (dle náročnosti testování a použitých testových metod) • Od 500 Kč +1 Více

Psychoterapie dětí a dospívajících • 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 500 Kč

Terapeuti Brno

Jsem psycholožka a psychoterapeutka se zkušenostmi z oblasti školní psychologie, z práce v internetové poradně a na lince důvěry. Zajímám se o individ...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Terapeuti Brno Individuální psychoterapie

Chodím za paní magistrou Petrou Hovězákovou prakticky každý týden (pokud to zakazují vládní nařízení, setkáváme se online) 9 měsíců. Přišel jsem k ní jako nešťastný člověk s depresivní poruchou, který měl velké problémy s prokrastinací a hlavně vztek i pocit bezmoci nad tím, že jsem ve středním věku a můj život se nikam neposunuje. Petra mi velice pomohla poznat sám sebe, přijmout se takový, jaký jsem a odhalit souvislosti, o nichž jsem předtím neměl tušení. To výrazně urychluje hledání cest k řešení problémů nejrůznějšího druhu přesně takovým způsobem, který je v souladu s mojí individualitou. Zkrátka ať řešíme jakýkoli problém, tak díky Petřině expertíze, zkušenostem a schopnosti klást mi výborně zacílené otázky si vždycky uvědomím něco nového, na co bych sám nikdy nepřišel ani bych to nenalezl ve stovkách osobnostně rozvojových knih. Po každém sezení odcházím s novými pohledy i praktickými náměty, které vedou v mém životě k větší vyrovnanosti a spokojenosti, ale i sebedůvěře a vnitřní síle. Tyto změny se následně velmi pozitivně promítají nejen do mého nastavení mysli, ale i do mých vztahů a komunikace s druhými lidmi.

Umístění: Terapeuti Brno Individuální psychoterapie

Paní doktorka je ohleduplná, umí naslouchat a přispůzobuje se svému pacientovi aby mu mohla co nejlépe pomoci.

Umístění: Terapeuti Brno úmrtí blízké osoby

Po náhlém úmrtí mé blízké osoby jsem přišla ke slečně psycholožce. Možná jsem jí nepadla do oka, nevím, co bylo špatně, ale při odchodu řekal, tak asi další terapii plánovat nebudeme, mi docela vyrazila dech. Po jejich otázkách, na které jsem neměla sílu odpovídat (protože to bylo čerstvé a těžko se mi o tom mluvilo) mi řekla, že teda můžu hodinu brečet a ona teda bude mlčet. Zaplatila jsem 400kč a šla jsem domu.