Adresa

Opava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Velmi výborný doktor s velký P. Lidský, milý, perfektní komunikace a vysvětlení jen škoda že mě nerodil byla bych asi klidnější. Doporučuji.

J

Pana doktora Šustka a jeho pravou ruku sestřičku Marušku, znám spoustu let a jako pacientka tohoto lékaře, jsem asi tak přibližně od r. 2000. Nepoznala jsem veselejšího lékaře s lidským porozuměním, jako je tento. Při každém vstupu do jeho ordinace je vždy usměvavý a v dobré náladě a proto bych každé ženě tohoto lékaře doporučovala. Je velmi precizní a vše dokáže podrobně vysvětlit. Přeji panu doktorovi a jeho sestřičce Marušce, mnoho úspěchů v jejich práci.

M
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem poznala 2.6.2008 něco málo po půlnoci.Odtekla mě plodová voda a věděli jsme jen tolik,že můžeme čekat co bude dál.Byl to začátek se smutným koncem.Přístup pana doktora však byl velmi překvapující.Do podrobna nám vysvětloval vše pro i proti.Stále se ptal co nás zajímá,že nám vysvětlí a já poznala,že je to doktor profesionál na svém místě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti