Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Otresny pristup,arogance..takovy doktor tam nema vubec co delat!Na pohotovosti poprve v zivote a doufam i naposled..Za to ze cely zivot platime zdravotni....pardon..tento arogantni doktor by mel uz asi odejit do duchodu

Zkušenosti s panem doktorem z pohotovosti jsou otřesné.Choval se arogantně.Přišla jsem s bolesti zad,která se stupnovala a jeho reakce byla kolik vážím a měřím.Začal mi nadávat že si vlastně za svoje obtíže mohu sama a že je za mě nebudou řešit lékaři.Vůbec mi záda neprohmatal nebo jinak nezjištoval,kde by mohl být problém.Ale panu doktorovi zřejmě stačí váha k tomu aby určil diagnozu.

Velice nepříjemná zkušenost z pohotovosti. Vyšetření akutní bolesti v oblasti podbřišku. Již při velká arogance. Popsala jsem trable, nemohla jsem se pohnout, jak jsem měla šílené křeče. Zmínila jsem, že jsem volala 155, bohužel případ nebyl natolik akutní, aby mě odvezli, proto jsem si zavolala taxík, nebyla jsem schopná chodit. Taky jsem zmínila, že můžu být těhotná a trpím na cysty. Arogantní reakce jak to má asi vědět, neochotně prohmatal břicho, řekl že tam nic není. Pak mě poslal domů se slovy, že kvůli malé křeči nemám hned jezdit na pohotovost, že jsem ženská a něco mám vydržet. Bolesti přetrvávali, proto jsme ještě jeli na gyn. pohotovost, kde mě pořádně vyšetřili, zjistili, že tam byla cysta a raději si mě tam nechali přes noc. Dopadlo to dobře, ale nikomu bych nepřála, aby se takto lékař choval, když vás opravdu něco bolí a on se tváří, že jste simulant. Nevím, jaký je chirurg, ale po této zkušenosti bych si opravdu dávala velký pozor a raději bych ani k němu nechodila.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Jiný

Pan doktor se mi snažil pomoci, po celou dobu zachovaval profedionální přístup a při výskytu problému nepochyboval a opřel se o detailnější vyšetření. Co musím ocenit, tak preciznost, snahu pomoci. Doporučuji znamým mini kliniku B Braun na Josefské ulici. Poklidnější a dostupná ordinace v centru Brna.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Operace

Moc dobrý pan doktor a skvělý chirurg zachránil mi nohu i sestřičky v jeho ordinaci jsou moc hodné,skvělá práce umí dělat zázraky. Kdo má jakýkoliv problém doporučuji.

Umístění: jiné místo

K panu MUDr Petru Novákovi chodím 4 roky na pooperační kontroly do Surgalu.
Je to svědomitý lékař s profesionálním a při tom lidským přístupem.
Když se mi stal úraz na prstě, tak mi ho ošetřil a zašil tak, že není poznat, že byl dost poraněný z mixeru. Měla jsem štěstí, že měl ten večer službu na pohotovosti v Surgalu. Kéž by bylo takových lékařů víc.
Věra

Přišel jsem k panu doktorovi s tím, že jsem měl krev se stolici a potřeboval bych to vyšetřit. Předtím na recepci se mě kromě dalších údajů ptali i na titul. V ordinaci mi před vyšetřením pan doktor párkrát sarkasticky řekl "pane bakaláři...", "podívejte pane bakaláři.." Pak následovalo vyšetření. Pan doktor mě vyšetřil tak, že mi tam vrazil prst, až jsem zařval bolestí. Byl jsem dvakrát na celkovém preventivním vyšetření, tak vím jak se to má dělat. Přístup pana doktora považuji za velmi neprofesionální.