Petr Novák, chirurg Brno

MUDr. Petr Novák

Chirurg Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Operace

Moc dobrý pan doktor a skvělý chirurg zachránil mi nohu i sestřičky v jeho ordinaci jsou moc hodné,skvělá práce umí dělat zázraky. Kdo má jakýkoliv problém doporučuji.

Umístění: jiné místo

K panu MUDr Petru Novákovi chodím 4 roky na pooperační kontroly do Surgalu.
Je to svědomitý lékař s profesionálním a při tom lidským přístupem.
Když se mi stal úraz na prstě, tak mi ho ošetřil a zašil tak, že není poznat, že byl dost poraněný z mixeru. Měla jsem štěstí, že měl ten večer službu na pohotovosti v Surgalu. Kéž by bylo takových lékařů víc.
Věra

Přišel jsem k panu doktorovi s tím, že jsem měl krev se stolici a potřeboval bych to vyšetřit. Předtím na recepci se mě kromě dalších údajů ptali i na titul. V ordinaci mi před vyšetřením pan doktor párkrát sarkasticky řekl "pane bakaláři...", "podívejte pane bakaláři.." Pak následovalo vyšetření. Pan doktor mě vyšetřil tak, že mi tam vrazil prst, až jsem zařval bolestí. Byl jsem dvakrát na celkovém preventivním vyšetření, tak vím jak se to má dělat. Přístup pana doktora považuji za velmi neprofesionální.