Psychosomatická ordinace
Žitomírská 40/580, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychosomatická ordinace Jiný

Měl jsem syndrom vyhoření.Napřed předepsal antidepresiva,ty jsem po prvnim pouziti zahodil.Pak terapie v hypnóze. A byl jsem za několik týdnů zdravý a od te doby 15 roků pohoda....

Umístění: Psychosomatická ordinace Jiný

Když ho člověk vidí poprvé, působí trochu děsivě, ale jakmile začne vyšetřovat, je naprosto skvělý. Nemůžu si ho vynachválit. Hrozně dobře se mi s ním povídá a jeho léčba mi zabírá. PS: Stěžovat si, že psychiatr je příliš zaměřený na léky, je trochu mimo.

Umístění: Psychosomatická ordinace Deprese a úzkost

Skvělý lékař a velmi příjemný. Chodím k němu už 12 let, deprese a úzkosti se bohužel vracejí. Děkuji za laskavý a vstřícný přístup.

Umístění: Psychosomatická ordinace

Dr Kubej helped me a lot. Before visiting him, I was unable to get out of the vicious circle of depression. He, among other things, is a top specialist to select a proper medication for you and my depression started to fade away only a few weeks after my first visit to dr Kubej. I am now more than two years depression free.

Umístění: Psychosomatická ordinace

V této ordinaci jsem byla před několika lety. Zažila jsem si toho hodně a měla jsem problémy se spaním. Hledala jsem proto někoho, kdo by mi napsal psychoterapie na pojišťovnu. Na úvod jsem dostala test, poté diagnózu a 2 druhy silných antidepresiv. Na druhé návštěvě jsem popsala nežádoucí účinky, pan doktor se podivil a přidal mi 3. antidepresiva. Na otázku, jestli by mi předepsal psychoterapie, mi odpověděl otázkou, jestli na to vůbec mám čas a peníze. Nakonec se se mnou rozloučil slovy, proč jsem vlastně smutná, když jsem tak mladá a nemám pro to důvod, že mám radši začít cvičit. Jak si tohle může dovolit psychiatr říct člověku s poruchou příjmu potravy, který navíc právě prošel velkým traumatem, to mi tedy hlava opravdu nebere. Potřetí jsem už nepřišla a radím i ostatním, ať pomoc hledají radši jinde.

Umístění: Psychosomatická ordinace Změna lékaře

Dlouho jsem se nesetkala s tak arogantním lékařem. Po příchodu, nemohu ani říct do ordinace, ale jakýsi prostor (chodba) v nějakém bytě, mi doktor, aniž by mě vyslechl, podstrčil k vyplnění dotazník. Když jsem mu chtěla vysvětlit situaci, proč jsem přišla, že mám již medikaci a chci jen změnit lékaře, tak se se mnou vůbec nebavil. Opravdu jsem takový přístup dlouho nezažila a to už jsem u pár psychiatrů byla. Rozhodně nedoporučuji!!!

U pana doktora sem byla nekolikrat, vzdy na me mel uklidnujici ucinky ale po posledni zkusenosti, kdy jsem mela obrovskou depresi a nebyla jsem schopna slova, me zacal vycitat co jak delam, mel ke me otresny pristup. Pan doktor zastava zastarale zpusoby a z cloveka umi udelat toho spatneho a ne mu pomoct. Na zlepseni stavu poda akorat silna antidepresiva a to je vse. Bohuzel sem z techto duvodu byla nucena lekare zmenit. Ackoliv ze zacatku sem si rikala, ze je super, postupem casu sem prisla na to, ze opravdu neni. Bohuzel nemohu pana doktora doporucit dale...

Bohužel nemohu souhlasit s kladnými hodnoceními. Pan doktor je silně lékově zaměřen a pěkně mi vysokými dávkami zavařil

Jako lékař asi velmi dobrý, alespoň mě hodně pomohl. jediné výhrady - více se věnovat pacientům a méně asistence a telefonování

Dobrý den, byla jsem u pana doktora poprvé a musím jenom doporučit. Velice profesionální přístup pro všechny, kteří chtějí se svými problémy něco doopravdy udělat. Spojení léků a psychologického léčení je více než optimální.