Psychiatrická ambulance
Finská 7/576, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ohromující, úžasný, bylo to u pana oktora fakt dobrý :-) Co dodat, opakuji fakt dobrý, vynikající a úžasný. Škoda, že jsem se už přestěhovala a k panu doktorovi už nemůžu.

Panu doktorovi velmi děkuji, že mě pomohl zachránit rodinné štěstí, je to odborník na svém místě, a nejdůležitější při jakékoliv léčbě je poslušnost pacienta, což zřejmě některým lidem chybí a proto nedokážou ocenit výsledek......doporučuji......řiďte se jeho radami a máte vyhráno.

Pan doktor Krekule pracuje i pro IPVZ. Což je nejvyšší zanlecký ústav v ČR. Neštítí se účastnit procesu rovnému procesu z dob středověké inkvizice. A to odsoudit těžce fyzicky nemocného člověka do škatulek paranoi, schizorenie. nejsem jediný nešťstník. 21. století. Jak ubohé. Nemám na chrakter těchrto lidí slušného slova. Dobrý přivýdělek, že ano pane doktore, soudní znalče? O mne beze mne.

K panu doktorovi docházím již delší dobu. Moc mi pomohl a jeho přístup je velmi lidský a profesionální.

Znám velmi dlouho,měl jsem možnost pracovat pod jeho vedením.Lidský,vstřícný v každém případě člověk s vysokou profesialitou na správném místě.

Bez rozvádění,vynikající,doporučuji.

Pan primář Krekule je vynikající odborník, který se mi vždycky snažil pomoci nejen pomocí medikamentů, ale i dobrým slovem, trpělivostí a v neposlední řadě i skvělým smyslem pro humor. Marek Barbořík

Je to vynikající odborník, který pomohl celé mojí rodině ve velmi tíživé situaci.

Vynikající vztah k pacientovi,pečlivý,starostlivý,oddaný své profesi,bez ohledu na svůj ,,osobní čas,, .Važím asi ho.

Emeritní Primář Mudr Petr Krekule je nejlepší lékař kterého mohu všem vřele. Doporučuji!!!!.Naslouchá,poradí a je moc hodný.
Rád bych touto cestou Vám pane Primáři za všechno moc poděkoval.
Petr Hildebrand