Ambulantní hysterokopie

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

Hormonální terapie

Gynekologická ordinace Orlová-Lutyně

Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy. Pro další termíny volejte vybranou ordinaci. MUDr. Petr Kovář je vedoucím lékařem zdravot...

• Neplodnost

• 1988-1994: Studium na LF UP Olomouc, obor ženský lékař

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ambulantní hysterokopie

Gynekologická ordinace Hať

Diagnostika neplodnosti a opakovaného potrácení

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Komplexní péče

Gynekologická ordinace Baška

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

Komplexní péče v gynekologiii a porodnictví

Neplodnost

Operace dělohy

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

Preventivní vyšetření osteoporózy a screeningová vyšetření na kolorektální karcinom

Profylaktická příprava před porodem

Profylaktické přípravě před porodem

Gynekologická ordinace Baška

Prvotrimestrální screening vč. uz měření nuchální translucence (šíjového projasnění) a nosních kůstek plodu

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

Péče o ženu v období přechodu, léčba klimakterických potíží

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

Péče v těhotenství a prenatální ultrazvuková diagnostika

Gynekologická ordinace Hať

Péče v těhotenství a prenatální ultrazvuková diagnostika

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Vedení těhotenství

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín hysteroskopie

uzasny pristup jak pana doktora tak sester ..komunikace prirozena vse vysvetleno ..clovek by si ani nerekl ze je nekde se zdravotnim problemem ..pristupem chovanim a profesionalitou z vas dostanou strach.. stres ....moc dekuji ..muzu vsem zenam s problebem.. jen doporucit...za me 100 BODOU...KRASNE DNY VSEM

Umístění: Gynekologická ordinace Hať Ambulantní hysterokopie

Chci touto cestou poděkovat za skvělý přístup, pan doktor se mnou během celého zákroku mluvil, ukazoval mi na obrazovce, co dělá a velice lidským a srozumitelným způsobem mi vše vysvětlil. Podstoupila jsem u něj ambulantní hysteroskopii. Můj lékař, přesto, že je o této možnosti pravidelně panem doktorem Kovářem školen a dokonce jsou spolužáci z VŠ, mi tvrdil, že nic takového neexistuje a pokud ano, pak se tam bez známostí zřejmě nedostanu. Nechápu to a nechápu, proč by raději volil zákrok v celkové anestezii, který je mnohem více invazivní, nehledě na to, že dělat v době Covidu předoperační vyšetření v nemocnici také není bez rizika. Pan doktor Kovář přijímá všechny bez problémů, objednací lhůta byla krátká, zákrok byl naprosto bezbolestný a trval 15 minut. Druhý den po zákroku jsem byla sice dost unavená, ale to přičítám spíše velkému stresu, se kterým jsem na zákrok do Hlučína jela. Dnes vím, že ten stres byl zbytečný a cesta 80 km se mi rozhodně vyplatila. Chci povzbudit všechny, kdo musí podobný zákrok podstoupit, aby se nebály a rozhodně nelitovaly cestu, byť by byla i delší. Ještě jednou děkuji za velkou odbornost, skvělý přístup, také velmi milým a vstřícným sestřičkám za jejich milý přístup.

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín hysteroskopie

Chtěla bych tímto velmi poděkovat panu doktorovi Kovářovi, výjimečnému člověku, profesionálovi na svém místě a lékaři, který má skutečný zájem o své pacienty a velice lidský přístup. Současně bych chtěla poděkovat celému týmu velmi milých a pečlivých sestřiček, se kterými jsem se setkala při zákroku, který jsem u pana doktora Kováře podstoupila. Můj lékař mi zjistil polyp na čípku a odeslal mne do nemocnice na odstranění polypu pod narkózou s kyretáží. Již v minulosti jsem podobný zákrok absolvovala a bohužel se dostavily komplikace (problémy po narkóze, dlouhodobé krvácení, zánět, trombóza). Když jsem vyslechla diagnózu, dostala jsem panický strach z narkózy a snažila se někde na internetu najít, zda existuje jiná možnost, jak se polypu zbavit. Náhodou jsem objevila internetové stránky s odkazem na pana doktora Kováře a ambulantní hysteroskopii bez narkózy. Velmi mne překvapily kladné recenze a tak jsem se rozhodla ambulanci GYNENATAL s.r.o. kontaktovat přesto, že byla vzdálená téměř 500 km od mého bydliště. Již první telefonický kontakt se sestřičkou, kdy jsem se chtěla dotázat, zda bych zde mohla zákrok bez narkózy podstoupit, byl velmi příjemný. Zároveň jsem psala dotaz i e-mailem a mile mne překvapila i odpověď přímo od pana doktora Kováře, že se o mne velmi rádi postarají. Na zákrok jsem jela přes celou republiku. Nejprve mne překvapilo velmi příjemné prostředí ambulance na vysoké úrovni. Následně jsem komunikovala s velmi milou a vlídnou sestřičkou, která mě ujišťovala, že nemusím mít ze zákroku obavy. Mám velmi nízký práh bolestivosti a tak jsem měla z průběhu zákroku strach. Až při vlastním zákroku se ukázalo, že polyp je větší, než se předpokládalo a i umístění bylo na nepřístupnějším místě. Pan doktor byl velmi citlivý, ohleduplný, celou dobu zákroku se mnou komunikoval, při sebemenším náznaku bolesti hned učinil opatření, takže celý zákrok proběhl pouze s pocitem tlaku a mírných bolestí jako při menstruaci. Když zákrok skončil, neměla jsem žádné bolesti. Slabé krvácení po zákroku ustalo ještě ten den. Doteď nemohu uvěřit tomu, jak je možné citlivě odstranit polyp namísto hospitalizace po narkóze a kyretáži s následným krvácením a možnými následnými komplikacemi. Chtěla bych vřele všem ženám s touto diagnózou doporučit pana doktora Kováře a ambulanci GYNENATAL s.r.o. Opravdu stojí za to, jet na zákrok třeba přes celou republiku! Ještě jednou Vám pane doktore velice děkuji, že jsem měla to štěstí a možnost u Vás zákrok podstoupit a přeji Vám a všem Vašim sestřičkám všechno nejlepší.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Dne 2.11.2020 jsem podstoupila hysteroskopii v ambulanci Havířov.
Měla jsem velký strach, ale pan doktor Kovář svým přístupem můj strach odboural.
Vše vysvětlil, zákrok byl rychlý a bezbolestný.
Tímto chci panu doktorovi a sestřičkám poděkovat.
Všem ženám tuto ambulanci doporučuji :)

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Pan doktor i sestřičky jsou profesionální, lidé na svém místě, empatičtí. Vřele doporučuji. Vysoká odbornost.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Doporučuji pana doktora Kováře a jeho skvělý tým sestřiček všem ženám, které potřebují zákrok - hysteroskopie, aby si vybraly právě toto zařízení. Byla jsem opravdu mile překvapena naprosto profesionálním zákrokem pana doktora Kováře, který byl zcela bezbolestný a navíc velmi rychlý, což mne mile překvapilo. Oceňuji také velice příjemný a lidský přístup všech ošetřujících při zákroku, skvělou komunikaci pana doktora před, po, ale hlavně i během zákroku, což bylo velice uvolňující a příjemné. Odcházela jsem velice spokojená. Ráda bych, aby se moje slova dostala ke všem ženám, které tento zákrok potřebují, a stala se motivující pro všechny ty, které snad ještě váhají nebo hledají to nejlepší a nejoptimálnější pracoviště pro tento výkon. Panu doktoru Kovářovi můžete opravdu plně důvěřovat a zároveň se spolehnout na jeho kvality, kterými jsou profesionální přístup, lidskost a zároveň vysoká odbornost a kvalita vykonané práce. Celý tým se o vás skvělé postará, stejně jako bylo výborně postaráno o mě. Tímto panu doktorovi ještě jednou za všechno děkuji! Jana Piňosová

Za mě doporučuji!!
Byla jsem poslána k panu doktorovi na ambulantní hysteroskopii. Zákrok byl bezbolestný a rychlý přišlo mi to jako běžná gynekologická prohlídka. Pan doktor jednička ve svém oboru, sestřičky taktéž.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Dobrý den, na zákroku(hysteroskopii) ,, tedy jestli se to dá tak nazvat , jelikož vše bylo tak rychlé a bezbolestné že mi to spíš přišlo jako normální pravidelná gynekologická prohlídka. Sestřičky i pan doktor jsou opravdu lidé na svém místě, milí, přátelští ale i velmi profesionální,a za to moc děkuji. A jsem ráda že jsem hysteroskopii podstoupila timto způsobem, 15 minut a človek jde domů s úsměvem a bez bolesti, než obihat předoperační vyšetření a být dva dny v nemocnici,,zbytečně,, ještě jednou děkuji :)

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín hysteroskopie

Ve zkratce: VELICE DOPORUČUJI (alespoň co se hysteroskopie týče, s běžnými prohlídkami nemám zkušenost).
Delší příběh:
Po šestinedělí mi na kontrole má lékařka zjistila zbytek placenty v děloze, okamžitě aplikovala injekci na podporu vyloučení s tím, že pokud se do dalšího dne nic nestane, budu muset okamžitě na kyretáž do nemocnice. Dost mě to vyděsilo, protože mám v okolí několik žen, které měly po takovém zákroku velké komplikace nebo jej musely podstoupit vícekrát.. Takže jsem si po první vlně zoufalství začala hledat různé alternativy a oslovovat lidi. Na internetu jsme s manželem narazili na možnost hysteroskopického vyšetření, které v Brně dělají na několika soukromých klinikách. Když jsem se o nich další den zmínila své lékařce, velmi neochotně připustila, že se dá zákrok podstoupit i tam - ale s tím, že soukromá pracoviště nedoporučuje, protože za pacienta "nenesou zodpovědnost" a zákrok by tam dělali stejně jako v nemocnici, tedy revize naslepo v celkové narkóze.
Nicméně jsme pátrali dále a narazili na MUDr. Kováře, který měl tak pozitivní recenze, až nám to připadalo podezřelé. Mailem jsme mu popsali nález s dotazem, zda jde řešit hysteroskopicky bez narkózy, obratem odepsal, že se o mě rádi postarají. Shodou okolností jim na klinice vypadla jedna pacientka, takže mě na zákrok přijal hned druhý den. Byl bezbolestivý, pan doktor celou dobu vysvětloval, co dělá a co je na obrazovce vidět, kromě toho popovídal i o rizicích kyretáže či toho, kdybych se situaci rozhodla neřešit a na zákrok vůbec nejít. Odcházela jsem uklidněná a spokojená. Musím ale říct, že kdyby se můj manžel nepustil intenzivně do hledání možností se mnou, asi bych podlehla tlaku mé lékařky a vše řešila zatím bohužel klasickou cestou. Takže mě velice mrzí, že o možnostech hysteroskopie se člověk dozví, až když začne ve věcech "šťourat", navíc je považovaný za nezodpovědného - přitom jde o mnohem šetrnější a přesnější metodu!!! Děkuji panu doktorovi i příjemnému personálu za péči..

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín hysteroskopie

Dnes jsem postoupila v Hlučíně hysteroskopii. Pan doktor Kovář i sestřičky byli úžasní a hodní. Zákrok nebolel a to jsem měla takový strach. Všem moc a moc děkuji.

• Neplodnost
  • Klimakterické potíže