Kostelní 3, Hať, Hlučín
Gynekologická ordinace Hať (mapa)

597 58.....
603 10.....

Vedení těhotenství + 15 Více

Československé armády 12C, Hlučín
Gynekologická ordinace Hlučín (mapa)

722 92.....

Vedení těhotenství + 11 Více

Baška 420, Frýdek-Místek
Gynekologická ordinace Baška (mapa)

558 64.....
733 73.....

Vedení těhotenství + 11 Více

Místní 358/9, Havířov
Gynekologická ordinace Havířov (mapa)

603 26.....
596 82.....

Gynekologický ultrazvuk + 13 Více

Ultrazvuk

Hormonální terapie

Operace dělohy

Háj ve Slezsku, Antonína Vaška 82,
Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku (mapa)

Gynekologický ultrazvuk + 13 Více

Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy. Pro další termíny volejte vybranou ordinaci. MUDr. Petr Kovář je vedoucím lékařem zdravot...

• neplodnost

• 1988-1994: Studium na LF UP Olomouc, obor ženský lékař

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Dnešní návštěva a gynekologický zákrok hysteroskopie, byl jedinečný... Pan doktor bezva, upřímný, sympatický, milý, ochotný se vysvětlit. Bála jsem se a zbytečně. Profesionál a sestřičky jedné báseň. Moc děkuji a vřele doporučuji. Adamcová.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov Ambulantní hysterokopie

Skvělá zkušenost. Doporučuji. Pan doktor je člověk na svém místě. Výkon byl opravdu naprosto bezbolestný, rychlý, ikdyž obavy byly velké. Moc příjemné sestřičky.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 11.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín

Bohužel pana doktora nemohu doporučit. Navštěvovala jsem jeho ambulanci během tehotenstvi, podstoupila veškerá vyšetření, některá i navíc placená (geneticky utz ve 20. Tt) a vsechno bylo podle jeho slov v poradku, napočítal 10 prstiku, o to větší šok to byl po porodu kdyz se syn narodil s jednou ruckou vyvinutou pouze po k zápěstí.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov Hysteroskopie

Dobrý den, neumím sice moc psát do těchto internetových stránek, ale budu ráda, když případně můj názor někomu pomůže v rozhodování. Panu Doktorovi (opravdu s velkým "D") patří můj obrovský dík. Je mi 56 let, ale ještě jsem takto po lidské stránce (a jistě i odborné) nikoho v oblasti gynekologie nepotkala. Vidět to v televizi, tak si řeknu, že jde o nějakou Růžovou zahradu a je to zcela mimo realitu. Nebylo. Nejen, že mi pan Doktor provedl v pátek 25.5.zcela bezbolestně hysteroskopii, ale jako odborník hned odhadl, že není vše OK. Proto pro mě bezplatně poslat výsledky do laboratoře (skvělá cgb) a v pondělí 28.5 už byly výsledky, které mi po schválení naší formy komunikace, sdělil telefonicky. Nejprve ovšem chtěl, abych si k tomu našla nějaké klidné místo (jak ohleduplné), protože výsledky nebyly dobré. Pak jsme si psali, telefonovali a pan doktor jasně dal najevo svoje stanovisko, že svoje zdraví musím urgentně řešit, abych neotálela a myslela na sebe. Dával i typy na nemocnice, kde lze hysteroctomii provést. Věnoval mi tolik času, dokonce ještě z nemocnice jsem mu volala a rozebírala postup operace,opět si na mě našel čas. Vždy vše vlídně, s patrnou starostí o mě jako člověka. Dnes mám 14 dní po zákroku a vzhledem k tomu, že vše bylo zachyceno relativně včas, pravděpodobně mě čekají jen kontroly, operace šla způsobem LAVH, takže jen čtyři malé dírky na břichu, invaze c.minimální. Panu Doktorovi patří mé velké díky, ovlivnil mě i jeho způsob k chránění zdraví, na 1. místě a jen stále vše oddalovat, což byl můj způsob. Pana Doktora tedy všem doporučuji a držím palce při řešení zdravotních problémů! Martina U. (Jen ještě dodávám, že jsem z Brna a opět bych neváhala (bohužel není již aktuální) jet na hysteroskopii až do Havířova) Nevím proč v Doctor's rating není vynikající, abych mohla uděli????.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín Ambulantní hysteroskopie, ultrazvukové vyšetření průchodnosti vejcovodů

Dobrý den,
v červnu 2018 jsem podstoupila ultrazvukové vyšetření průchodnosti vejcovodů a poté ambulantní hysteroskopii s odstraněním polypů u pana doktora Kováře. Metody hysteroskopie jsem se bála neboť jsem ji před dvěma lety absolvovala u jiného lékaře v jiném středisku s velkou bolestí, následným zánětem a na sále jsem byla hodinu. Nicméně pan doktor Kovář je opravdový specialista, protože jsem po celou dobu obou vyšetření/zákroků necítila žádnou bolest a vše proběhlo rychle, precizně, s citem, s vysvětlením a bez komplikací. Sestřičky, prostředí, vybavení vše bylo perfektní a na řadu jsem přišla tak, jak jsem byla objednaná. Panu doktorovi Kováři a sestřičkám moc děkuji za vše a kéž by takových bylo víc! S pozdravem B. Pluháčková Ostrava

včera jsem podstoupila hysteroskopické vyšetření vedené p.doktorem Kovářem, z
důvodu odstranění polypu. Tímto mu chci znovu poděkovat za jeho úžasný přístup. Aniž bych se jakkoliv doprošovala informací o tom,co se bude dít, sám začal povídat krok po kroku a dokonce jsem to celé mohla sledovat na monitoru. Byl velmi něžný,uměl celou věc odlehčit letmým zavtípkováním a dokonce mě chválil(asi za to,že jsem neječela jak Viktorka u splavu)????Opravdu velmi šetrný zákrok, obzvlášť pod jeho vedením. Určitě bych neměnila.

F

I já se musím připojit s velmi kladným hodnocením. Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem. Absolvovala jsem odstranění polypu. Mohu skutečně potvrdit, že se jedná o bezbolestný zákrok a jsem ráda, že jsem si nezvolila zákrok v nemocnici prováděný pod narkózou. Je to obrovský benefit. Tímto bych chtěla panu doktorovi i sestřičkám poděkovat a Vám, co půjdete na tento zákrok doporučit - nebojte se, opravdu toto vyšetření nebolí. Dagmar F.

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín Hysteroskopie

Dnes 23.5.2018 jsem byla na ambulantní Hysteroskopii u MUDr. Petra Kováře.Měla jsem zavedené nitroděložní tělísko,které se nedařilo mojí gynekoložce vyjmout jelikož bylo vtažené v dutině děložní.Paní doktorka Petrová mi dala možnost výběru mezi zákrokem v narkóze v nemocnici a ambulantním výkonem u pana doktora Kováře v Hlučíně.Zvolila jsem zákrok v ambulanci přestože jsem se trochu bála bolesti a musím říci že to byla vynikající volba!!!Sestřička mi při objednávání doporučila si vzít před zákrokem Ibalgin či Novalgin.Spolkla jsem tedy Novalgin a šla do toho.Přístup pana doktora Kováře mě naprosto ohromil ,byl velmi komunikativní,stále informoval co se bude dít ,hlavně se zajímal aby mě to ne bolelo.Tělísko mi vytáhnul a ještě zkontroloval celou dělohu.Všem vřele doporučuji,vůbec se nebojte!Pan doktor je odborník a ještě má velmi lidský a empatický přístup ,takoví by měli být všichni lékaři!!!Taktéž sestřičky velmi příjemné.Komárová Lenka

Umístění: Gynekologická ordinace Hlučín odstranění polypu a kyretáž

při příchodu na mě dýchlo příjemné prostředí. Přístup lékaře a sester byl stejně příjemný. Vše co se odehrávalo bylo lékařem komentováno takže jsem věděla o každém jeho kroku. Když bylo vše hotové při oblékání se mi udělalo slabo tak mě lékař přivedl na lůžko, zvedl nohy a poctivě držel do doby než mi bylo lépe. Je to příjemný profesionál. Na závěr mohu tuto metodu a lékaře jen doporučit. Rekonvalescence je krátká a bezbolestná.

Ultrazvuk

Profylaktické přípravě před porodem

Cena není uvedená

Komplexní péče v gynekologiii a porodnictví

Vedení těhotenství

Cena není uvedená

Péče o ženu v období přechodu, léčba klimakterických potíží

Cena není uvedená

Preventivní vyšetření osteoporózy a screeningová vyšetření na kolorektální karcinom

Cena není uvedená

Prvotrimestrální screening vč. uz měření nuchální translucence (šíjového projasnění) a nosních kůstek plodu

Hormonální terapie

Operace dělohy

Ambulantní hysterokopie

Diagnostika a operační léčba onemocnění dělohy

Cena není uvedená

Péče v těhotenství a prenatální ultrazvuková diagnostika

Vedení těhotenství

Komplexní péče

Cena není uvedená

Diagnostika neplodnosti a opakovaného potrácení

Profylaktická příprava před porodem

Cena není uvedená

Komplexní péče v gynekologii a porodnictví

Diagnostika a operační léčba onemocnění dělohy

Cena není uvedená

Péče v těhotenství a prenatální ultrazvuková diagnostika

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov hysteroskopie

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov Ambulantní hysterokopie

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 11.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Gynekologická ordinace Havířov Hysteroskopie

včera jsem podstoupila hysteroskopické vyšetření vedené p.doktorem Kovářem, z