Petrkacena.cz / Couplestherapy.cz
Revoluční 8, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Petrkacena.cz / Couplestherapy.cz Jiný

Přišla nám super profesionalita pana doktora, naslouchání a pomoc ke klíčování problémů. Brzy jsme si vzájemně vybudovali důvěru.

Umístění: Petrkacena.cz / Couplestherapy.cz Jiný

Naprosto skvělý přístup párového terapeuta, který vyhovoval jak mně, tak mému manželovi. Dokáže vše vysvětlit a popsat v "mužském" i "ženském" jazyce a navíc neměl problém vést celou terapii v angličtině. Jsme naprosto spokojeni, našemu vztahu terapie u PhDr. Kačeny velmi prospěla a znovu si užíváme to jiskření, které jsme měli v začátcích vztahu.

Umístění: Petrkacena.cz / Couplestherapy.cz Hádky v manželském vztahu

S manželem jsme delší dobu procházeli náročnějším obdobím a frekvence a intenzita hádek se stále zvyšovala. Hádky jsem delší dobu omlouvala situací,h ve které se nacházíme, ale postupně se nás vztah začal stávat spíše nesnesitelnějším než snesitelný.

Pro návštěvu manželské poradny jsme se rozhodli na základě doporučení a společné domluvy.
Pan doktor na nás působil od začátku velmi příjemným dojmem. Vždy si každého vklidu vyslechl a správným dotazovaním nás nechal si dojít k uvědomění základních chyb, kterých se dopouštíme již od samotného začátku našeho vztahu. Z některých setkáních jsme odcházeli s domácím úkolem, např. pozorovat některé situace, případně zkusit dělat něco jinak, a při další návštěvě jsme je hodnotili, jak jsme si obstáli, jak jsme se cítili, zda nám to pomohlo.

Během několika sezení nás pan doktor nepřímo naučil, jakým způsobem a co vše je dobré si umět říct ve vztahu nahlas a vklidu si včas o problému promluvit.

Pana doktora mohu jen doporučit a jsem moc ráda, že jsme navštívili jeho poradnu ve správný čas. Od doby poslední návštěvy se s manželem vůbec nehádáme. Pokud nastane konfliktní situace, tak se z ní umíme velmi rychle a vklidu dostat. Naopak opět spolu zažíváme krásné období a věřím, že nám vydrží nadále.