Středisko psychoterap. služeb Břehová
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Ráda bych podpořila budoucí pacienty. Léčba není jednoduchá, ale v dlouhodobém horizontu má velký význam a přesah v reálném životě. Pan doktor Junek má mnoho kvalit, které tu bohužel nezaznívají. Trpělivost, laskavost, profesionalita, respekt. Docházím k panu doktorovi pár let a važím si ho za to, že napomáhá vzbudit v člověku sílu v sám sebe, přijmout se se všemi pocity a neobviňovat se za ně, nestydět se. Chce to čas, ale stojí to za to. Držím všem, kteří bojují s depresemi, úzkostmi a jinými psychickými obtíži palce. Jste stateční, nevzdávejte se!

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Pan Dr. Junek mi během úvodního sezení řekl, že mám takové problémy proto, že pocházím z Moravy, že mi jinak nic není. A taky vyslovil názor, že ADHD neexistuje, je to jen business a výmluva neschopných lidí. Snad už půjde brzo do důchodu.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Velmi nepříjemná zkušenost v rámci první vstupní hodiny. Zcela nevhodná komunikace bez jakékoliv empatie či konstruktivního rozhovoru. Nulový zájem o pomoc či podporu pacientovi. Příšerný zážitek.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Nedoporučuji, Byla jsem tam jednou už v r. 1997, kdy jsem bohužel neznala tyto nebo podobné stránky, pokud v začátcích internetu existovaly, takže mě nikdo nevaroval. Jak vidím z většiny z předchozích komentářů, zažila jsem vlastně standardní chování pana doktora. Nepochopení, nezájem, absence empatie.... Bohužel jsem pak dlouho terapeuta raději nenavštívila.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Nejhorší zkušenost s terapeutem. Po druhém a posledním sezení jsem se málem zhroutil.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Nesporná teoretická erudice pana psychologa není vše. Jeho způsob komunikace byl chladný, arogantní a hodnotící - jako z doby minulé. Takto moderní péče o duševní zdraví, založená na naslouchání, nehodnocení a rovném vztahu terapeuta a pacienta, opravdu nevypadá. Dvě sezení, která jsem absolvoval, pro mne byla traumatizující a mé potíže prohloubila. Aby toho nebylo málo, podle výpisu z pojišťovny pan Junek tato standardní 50minutová sezení vykázal jako 60minutové krizové intervence, ačkoli jsem na termín čekal téměř 2 měsíce.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Absolvovala jsem 3 sezení u pana Junka, nejen, že jsem se po návštěvách cítila ještě hůře, jako "ztracený případ", ale také naprosto zlehčoval moji situaci. V té nejhorší fázi deprese mi řekl, že se mám zkusit s tou situací vyrovnat sama. To jsem pochopitelně zkoušela, jinak bych nevyhledala odbornou pomoc.. Nyní chodím k jiné terapeutce, u které si ráda za sezení zaplatím.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Hodnocení od pacientů tady jsou korektní, jemná a opatrná. Pan doktor Junek sám ale není ani jedno z toho. Cítila jsem, že je už od začátku nějak nespokojený se vším co říkám, i obsah mé terapie co jsem absolvovala v minulosti, která mi tehdy pomohla, měl za špatný.
Dřív než by vzbudil důvěru, pro možnost se dověděl například co člověk zažil, po dvou schůzkách, si je jistý že o vás ví tolik, že na třetí už má i diagnózu, kterou neváhá i někam napsat. Vlastně střílí slepými, pak střelí úplně vedle, bez zásahu, ale jeho sebejistota je definitivní.
A když se to stane, to se radši zvedněte a utečte, protože když jeho připomínky nevezmete tak ho to urazí, no a výstup je pak takový, že vy jste špatný pacient, bez naděje na nápravu. :-)
Takže nic si z něj nedělejte, najdete dobrého psychologa, který Vám bude umět pomoct a pomůže, takových je většina.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová

S tímto terapeutem jsem si hodně nesedl. Bohužel jsem měl na úvodních schůzkách bloky a nedokázal jsem se příliš dobře a otevřeně vyjadřovat. Bylo to interpretováno jako že terapii sabotuju a ztrácím oběma stranám čas. Na druhé schůzce se mnou byla ukončená spolupráce. Nechci tím znehodnocovat znalosti a zkušenosti terapeuta, v těch pár okamžicích kdy mezi náma komunikace běžela jsem získal celkem dobré vhledy. Ale považuju za důležité si s terapeutem osobnostně sednout a mít tam pocit bezpečí. To u mě neproběhlo. A poté jsem se na několik měsíců nechal odradit od terapie a vzdal myšlenku, že mi někdo dokáže pomoct. Ale zkusil jsem to znovu jinde a už se to podařilo. Tímto bych chtěl poradit těm, kteří zde měli stejnou zkušenost jako já, jenom protože si s jedním terapeutem nesednete, nevzdávejte to a zkuste to jinde. Ani předem nevylučujte možnost, že vám PhDr. Junek dokáže pomoct. Vy si zrovna možná sednete, jako lidi z ostatních recenzí.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová

Pan doktor Junek je vynikající terapeut, chodil jsem k němu několik let na individuální terapii v prvních letech tohoto milénia a podařilo se nám vrátit tu moji pozemskou skořápku trochu více do života. Stále mám před očima jedno sezení, kdy mi naznačil, že pakliže nezměním přístup ke svému životu, tak se dopracuji k invalidnímu důchodu. Nějakým zázrakem to ve mne aktivovalo nějakou sílu, že jsem se dokázal na ty vlastní nohy znovu plně postavit. Mnohé díky.