ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.
Klatovská tř. 106, V případě bolesti prosím zarezervovat dva termíny, Plzeň

Umístění: ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Sympatický lékař. Vyhodnotí problém, detailně seznámí pacienta se situací a s následným postupem. Pozitivní přístup, slušné jednání, velká trpělivost i s dětskými pacienty. A že se s našimi zuby co natrápil. Doporučujeme zcela bez výhrad a s poděkováním.

Umístění: ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Pan doktor je skvělý odborník, který nabízí profesionální péči, ale zároveň je velmi citlivý a lidský. Velmi oceňuji jeho pečlivost, preciznost, ale také šetrnost ošetření. Vždy vše vysvětlí a nastíní možnosti léčby a hlavně bere ohled na přání pacienta a jeho potřeby. Atmosféra je u něj vždy úžasná. Cítím se u něj vždy velmi dobře, občas i zavtipkuje, aby se pacient nebál a lépe se uvolnil. Jsem s ním spokojena po odborné i lidské stránce a hlavně mám k němu naprostou důvěru. Pomohl velmi i mé mamce, za což jsem mu moc vděčná. I když nejsem z Plzně, tak se vyplatí k němu zajet o pár kilometrů navíc.

Pan doktor je výborný lékař a specialista, kterého určitě všem jen doporučuji. Jsem v jeho péči již několik let ještě od dob, kdy působil ve fakultní nemocnici a nemohu si jej vynachávit. Nyní za ním docházím do soukromé ordinace, kde působí. Přihlásila jsem k němu i svého čtyřletého syna.

Již od dětství jsem měla problémy se zubama, chodila jsem pravidelně k paní doktorce, která měla v péči i moji maminku.Na každé kontrole vždy alespoň jeden nový kaz a nové spravování, nevyhla jsem se ani opakované návštěvě pohotovosti s oteklou tváří. Přitom jsem se vždy snažila docházet na kontroly pravidelně. Vždycky jsem si říkala, že zuby jsou mé prokletí.

K panu doktoru Havlíkovi jsem se pak dostala úplnou náhodou v nemocnici, kde mi spravoval vypadlou plombu. Líbil se mi jeho přístup, zjistila jsem si kde pracuje a přihlásila se k němu do péče.
Vysvětlil mi, že musíme předělat některé zuby, že mají již nevyhovující výplně, že je toho na spravování dost, ale že to zvládneme a že se není čeho bát. Pokaždé se mi dost věnoval a výkony u něj byly vždy bezbolestné. Vyčíslil mi dopředu cenu a vysvětlil nutné zákroky. řekl mi vždy co budeme dělat. Nakonec mi spravoval zuby skoro půl roku. Zabralo to určitě desítky návštěv. Mezitím jsem docházela na zubní hygienu, která, když se dělá správně, má větší smysl než jsem si kdy myslela.

Dnes mohu říct, že mám zuby v pořádku. Že nelituji ani minuty strávené na křesle u pana doktora ani peněz utracených za ošetření. Zuby mě nebolí, nekrvácí mi dásně a na prohlídky se nebojím chodit, protože vím, že mám zuby dobře opravené. Změnila jsem způsob čištění zubů. Jak říkám: "trochu jinak a rodzíl obrovský". Jsem ráda, že jsem vytrvala a že mě pan dotor přijal s mými zuby.

Celé je to pro mě životní kapitola a za její zdárné zakončení vděčím panu doktorovi. Děkuji! Anna N., Žatec