Chirurgická ambulance Viniční s.r.o.
Viniční 4049/235, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Jiný

Koncem roku jsem dostal hrozné bolesti v břiše, kvůli dostupnosti jsem zvolil Surgal Clinic. Už v čekárně jsem viděl, že jsem udělal dobře, čekal jsem max 15 minut. Poté jsem byl vyšetřen a poslán na ultrazvuk, nikam jsem nemusel chodit daleko, vše v rámci jedné budovy a výsledek byl okamžitě, včetně odběrů krve. U mě se bohužel jednalo o akutní zánět slepého střeva a musel jsem na operaci. Co jsem ovšem netušil a bylo velmi příjemným překvapením, že jsem si mohl zvolit nadstandardní pokoj, tuším tomu říkají grand class. Pokoj vypadal jako čtyřhvězdičkový pokoj s obrovskou televizí hned naproti postele. I když operace sama o sobě byla nepříjemná, tak péče sestřiček i doktorů byla špičková, obzvlášť musím pochválit vynikajícího MUDr. Diviše, který mne operoval, naprostý profesionál a odborník, před i po operaci jsem dostal veškeré informace, nejdříve jak bude operace probíhat, pak jak operace proběhla. Kdo si potrpíte na vyšší standard určitě volte tuto nemocnici, doporučuji!