Chirurgická ambulance
Libušina třída 4, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

maximální spokojenost, profesionální přístup, prostě odborník na svém místě. Více takových fajn PANŮ doktorů. děkuji Pane doktore Marek Petříček

Dobry den,
S panem doktorem Cerbakem jsem byl velmi nespokojeny.Ze zacatku byl mily ale brzy ho to preslo.Vypaloval mi elektrickou jehlou znaminka jako velmi rychle a bolestive.Vpichoval jehly tak pruzne rychle jak kdyby mu delala bolest na druhych dobre.Kdyz jsem mu rekl at zpomali a udelal aspon 5 vterin pauzu mezi vypalovanim znaminek, rekl ze na to nema celej den.Kazdou malickost se snazi rozdelit na co nejvickrat a za kazdou chce penize za kazdou navstevu.To se stalo mockrat.Potom se choval dost rypave.Jeste mi vyrezaval znaminko v cervnu 2014.Doporucil mi sundat stehy po 10ti dnech.Jizva se samozrejme rozjela -to uz jsem si nechal vytahnout jinde a to uz nesla zasit-zatahuje se jeste dnes a to mame leden 2015.Ranu mi udelal opravdu obrovskou.Moje obvodni doktorka v CR i rakousku mi vrele doporucily tyto veci resit u odbornika po te co videli tyto rany.Kdyz jsem resil treba nahradni termin s jeho sestrou, ta naznacovala ze by to i slo a Cerbak jak to zjistil tak rekl automaticky ne.Po te jsem volal jeho sestre ohledne znaminka-vysledku z laboratore a slysel jsem jak se s Cerbakem sestra bavi a me rekla ze tam neni asi abych tam zas musel osobne nebo nevim.Znama co mi ho doprucila si nechala od Cerbaka prelecit zarostly nehet-strhl ho bez umrtveni ikdyz ho o to bylo pozadano-dnes uz jsou pokrocilejsi zpusoby leceni nez z 20 stoleti.Jeho pristup chovani i aroganci odsuzuju.Doporucuji pouze tem kdo touzi mit podobnou zkusenost jako ja.

Znám pana doktora 35let operoval mě 3x varixi a mohu za ním s každým problémem a vždy vše řeší odborně.Je to lékař na svém místě no prostě SUPER.

Moje osobní zkušenost je více než dobrá. Je to odborník na svém místě, velice příjemné vystupování, vše vysvětlí, je trpělivý a vstřícný. Nesouhalsím s názory, že se chová povýšeně nebo dokonce někoho zhazuje.
Více takových doktorů.

v životě bych k němu už nešla, odstraňoval mi vodní nádorek z nohy, neumrtvil mi nohu a pak se tvářil nespokojeně až povýšeně a shazoval mě, že jsem dávala najevo, že mě zákrok bolel.
Nikdy víc!!!

Nevím,zda má pan doktor ve zvyku líbat všechny pacientkya popř.se jim dívat za podprsenku,ale já tuto zkušenost mám.K manželovi se choval ze začátku mile,ale poté se jej snažil shazovat a jeho chování se mi skutečně zhnusilo.

Výborná komunikace,přístup k pacientu,odborné rady

S panem doktorem jsem maximálně spokojený. Díky za vše.

Skvělý chirurg s profesionálním přístupem. Když jsem pípla, že mám strach, protože se mi dřív jizvy špatně hojily a hnisaly, poradil mi, jak rány správně ošetřovat a opravdu jsem potom neměla žádný ze svých obvyklých problému. Vše se krásně zahojilo. Předtím jsem byla u chirurga, u kterého jsem vyplázla nehorázné peníze za "speciální" nitě a léčení jakousi lampou, stejně to hnisalo, byl to hnus a na obličeji mám dodnes jizvu. Naopak po zákrocích u pana doktora Čerbáka, které mě nestály snad ani korunu navíc, se všechno zahojilo do hladka a dnes už ani nevím, kde se vlastně řezalo.

Co se týká pana doktora, tak je ze začátku velmi milý až vlezlý, ale při jiných návštěvách má v oblibě člověka shazovat a povyšuje se. Než jsem toho byla sama svědkem, tak jsem jej doporučila kamarádce, která potřebovala vyšetřit žlučník, nejen že ji shazoval jestli umí do pěti napočítat atd., ale vzal si 30,-Kč za registraci a na žlučník se jí ani okem nepodíval, natož vyšetřil. Jsem zklamaná jeho obratem, ze začátku milý a posléze protivný dědek bez přístupu k pacientovi!