Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Krnov

• Pediatr, Kardiolog

„Velmi příjemná a profesionální lékařka. Dokáže perfektně formulovat otázky pacientovi , což velmi napomáhá ke správné diagnoze. Moc lepších a příjemnějších lékařu jsem v životě nepotkal. Více

Zacpalova 28, Opava Mapa

Ambulance dětské kardiologie a prenátální echokardiografie

• „Ano souhlas, pan doktor i sestřička jsou super. Mam u něj své dvě děti a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že je máme. Děkujeme za péči. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lékařka na svém místě,pokaždé přívětivý přístup a s dětma to umí. K MUDr.Geržové jsme přešli po velmi zlé zkušenosti s MUDr.Kučovou před osmi lety,od této doby nemáme jedinou připomínku k postupům a radám MUDr.Geržové.Tuto lékařku mohu za sebe jen doporučit,podle mě se jedná o jednu z mála rozumných, vstřícných a velice příjemných dětských lékařek. Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Zátor 98, Bruntál Mapa

Revoluční 42, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Synové chodí do ordinace velmi rádi, je zde příjemné prostředí. Jako rodiče jsme s přístupem velmi spokojení, vždy když bylo potřeba, byla synům poskytnuta okamžitá péče. Za nás můžeme doporučit. Více

Mikulášská 61a, Krnov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „P. Čechová je ochotný člověk, přetáhne ordinační hodiny, když jsme potřebovali inhalátor tak přijela do Holasovic aby mi ho půjčila a to byl první svátek vánoční. A taky ji můžu otravovat po telefónu třeba v sobotu večer a vždy mi telefon vezme a poradí. Děkujeme že jsme u Vás :-) Více

č.d. 130, Holasovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Nejlepší a nejhodnější paní doktorka a sestřička... Velmi lidský přístup a pečlivě provedená vyšetření.

Haškova 10, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku rozhodně doporučuji . Vždy poradí a nikdy necpe co nechcete. Naopak vždy dá na vás, když jsem ji požádala o krevní obraz tak ho udělala. Když má dát atb tak dá, když vidí, že to jde i jinak než cpanim atb tak vám o tom řekne a prokonzultuje to s vámi. Nic vám necpe co nechcete. Musím říct, že jsme tam teď s dcerou jako doma, tak vím o čem mluvím. Jen nová sestřička mi moc nesedí, ale to se časem podá. Více

Pekařská 85/358, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice hodna i starostliva vřele doporucuji a chvalim. Kudela Libor Stěbořice

Stěbořice 28, Stěbořice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „výborná, milá, ochotná lékařka, skvělý přístup k dětem

č.d. 430, Jindřichov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „U paní doktorky mi nevyhovuje její přístup k homeopatikám-vždy a na vše je předepisuje a pak se dítě trápí i 3 týdny.Ale její přístup dětem-dobrý. Více

Opavská 199, Oldřišov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, nenapadá mě jediná věc kterou jí vytknout. Už mě měla od miminka jako pacientku a vděčím jí za to je stále žiji. Takže když jsem volila dětského lékaře pro svého syna byla to jednoznačná volba. Vřele doporučuji, neznám lepší lékařku :-) Více

Nad poštou 91, Velké Heraltice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „velice vyborná p.doktorka.je to osoba která vyslechne poradi pomuže přidá usmev a pochopeni .mam 3 deti a vždy pomohla.je velice chápavá tolerantní a pokud vznesete obavu z něčeho vážného uklidni vas a zaridi vše ´potrebne vyšetřeni aby nas uklidnila.pokud podezření nastane a potvrdi se okamžitě vše řeší.jsem rada že jsme ji nasly dekujeme za péči vrábelova lenka Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tak tam jsem vždycky ráda chodila... škoda jen, že neexistuje jako rodinný lékař. Jen díky ní jsem se dostala z komplikací po operaci(v opavské nemocnici) Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice milá a má hezký přísptup k dětem, vždy poradí.

B. Němcové 8/74, Město Albrechtice Mapa