Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Hulín

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Příjemná, sympatická, vstřícná, trpělivá. Absolutní spokojenost a radost z takového setkání. Ano mnohokrát děkuji.

Masarykova 315, Zlín Mapa

Ordinace PLDD Luhačovice

• „Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :) Více

Tovačovského 437, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi přísná na rodiče ale pečlivá na děti znám ji 24 let taky jsem měla konflikt ale vždy mi pomohla nedám na ni dopustit zachránila mi syna Jaroslava nejde o nás rodiče ale o naše děti.Lepší doktorku jsem nepotkala.moc děkuji za snahu kterou pro děti i nás dělá.E.S. Více

Náměstí 13, Dřevohostice Mapa

U kostela 55/7, Horní Moštěnice Mapa

• Pediatr, Psychiatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Chodíme k paní doktorce s dětmi od narození (nyní 4 a 6 let). Oceňuji osobní a lidský přístup, zkušenosti, vysokou odbornost, vstřícnost a ochotu poradit v čemkoliv a zodpovědět všechny dotazy. Léky předepisuje dle individuálních potřeb a stavu dítěte, vše konzultuje s rodiči a vysvětluje. Také sestra je vždy velmi příjemná. Mohu jen doporučit, kéž by bylo více takových lékařů. Více

Antonínova 4464, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o) Více

Svisle 2, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K této lékařce jsem chodila od narození. Byla naprosto skvělá! Doufala jsem, že k ní budu chodit i se svými dětmi, ale bohužel odešla do důchodu. Za posledních šest let mám již třetího praktického lékaře a budu asi opět měnit. Paní doktorka Brychtová u mě nasadila opravdu vysokou laťku a obávám se, že tak důsledného lékaře s individuálním přístupem již neseženu. Více

Středová 4786, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Tady jsme byli vzdy spokojeni!! Pani doktorka je profesional s velkym P!!! Bajecna k detem mila co vic si prat a sestricka naprosto supet!!! Více

Zahradní 642, Zlín Mapa

Privátní dětská lékařka

• „s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená.Je ochotná vždy pomoc,poradit a dokonce přijed za nemocným dítěten domů.Sestřička je milá a vtipná.Jiného dět.lékaře bych nechtěla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Naprosto skvělý přístup k dětem. Konzultace kdykoliv, klidně i po pracovní době, o sobotách i nedělích, prostě kdykoliv. Děti ji mají rády. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi teprve dva roky, kvůli nemocem už jsme u ní byli mockrát, problém žádný, je moc milá, stejně tak jako sestřička, která si vždycky pohraje a povykládá s jedním prckem, zatímco druhého paní doktorka vyšetřuje. V Otrokovicích už nebydlíme, ale za paní doktorkou stále dojíždím, přestože jednu dětskou dr. máme doslova tři kroky, v sousedním domě... ivana m. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní pediatr

• „Jsme s ním spokojeni.

Tovačovského 437, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Škoda že už paní doktorka šla do důchodu,velkááá škoda!!!S její náhradnicí spokojená rozhodně nejsem!!!Změnila jsem tedy pediatra.Všem pěkný den Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka!!! Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí i mé děti. Maximální spokojenost! Paní doktorka je velmi příjemná, laskavá, vše vysvětlí (dětem i nám rodičům :o)) )...Je na svém místě! Pracuje tam i velmi milá a ochotná sestřička. Takže vřele doporučuji!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „UMÍ TO S DĚTMI . DOPORUČUJI

Moravská 619, Chropyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vždy skvělá, perfektní, ochotná, naše rodinná lékařka. Palec nahoru. Více takových! Všem doporučuji.....

Krajina 257, Kvasice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vždy ochotně nás ošetří a poradí.

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa