MUDr. Vítězslava Kubánková

Pediatr · Více o specializacích

Hulín 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vítězslava Kubánková
Praktický lékař pro děti a dorost

Tyršova 799, Hulín 76824

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Škoda že už paní doktorka šla do důchodu,velkááá škoda!!!S její náhradnicí spokojená rozhodně nejsem!!!Změnila jsem tedy pediatra.Všem pěkný den

     •  • 

  • Najlepšia pediatrička - naši synovia ju mali veľmi radi, a ja si ju nesmierne vážim! Vždy ochotná pomocť a poradiť, rozumná, ústretová!!!! Škoda, že končí.....

     •  • 

  • Nejlepší lékařka v okolí!! Vždy jsem od ní odcházel spokojen, že mé zdraví je v dobrých rukou. Nikdy nic nepodcenila, vždy vše správně ohodnotila a rozpoznala i to, co na pohotovosti zanedbali a ušetřila včasným léčením dlouhodobý pobyt v nemocnici. Hodně těžce se od ní v dospělosti odcházelo a nyní při každé návštěvě lékaře vzpomínám, jaké jsem měl štěstí, že jsem mohl chodit zrovna k ní. Vřele DOPORUČUJI !!! Michal 25 let

     •  • 

  • Vlídná úsměvavá pohoďačka. Umí oblafnout děti při očkování :)

     •  • 

  • Dětská lékařka s velkým srdce!!Citlivá k duši a srdci dítěte,usměvavá a moc hodná žena.Dcera ji má moc ráda a já děkuji za její ochotu,trpělivost a péči.moc díky paní doktorko Kubánková

     •  • 

  • Vynikající paní doktorka, velmi milá a vstřícná. Jsem šťastná, že moje dcera byla první miminko, které paní doktorka navštívila první den při svém nástupu do Hulína. A my se vrátily s dcerkou z porodnice. Jen je mi líto, že moje obě dcery dospěly a nemohou nadále u paní doktorky setrvat.

     •  • 

  • Troufám si říct, že v našem okolí nenajdete lepšího dětského lékaře. Paní doktorku zná naše rodina již řadu let a musím vyzdvihnout její profesionální přístup k dětem i rodičům. Její slova jsou pro nás pohlazením, děti k ní chodí rády, mají k ní důvěru. Nastupující generace mladých pediatrů by se od naší paní doktorky měla učit především lidskému přístupu k nemocnému dítěti, umění naslouchat rodičům a vlídným slovem umět v pravou chvíli pohladit. Děti, a nejen naše, mají štěstí, že jsou v péči takového odborníka na tělo i dušičku.

     •  • 

  • Vždycky příjemně naladěná, ochotná, trpělivá a má velkou zásobu obrázků, což naše děti velmi oceňují :) Způsob léčení mi vyhovuje: necpe děti antibiotiky za každou cenu, na druhou stranu ani nic nepodceňuje.

     •  • 

  • Vždy dobře naladěná, milá, vstřícná.

     •  • 

  • H

    Vynikající lékařka,úžasná k dětem a velmi trpělivá k otázkám rodičů,a az mé zkušenosti vždy ochotná jakkoli poradit a pomoci. je to naše zlatířčko a naši synové ji mají moc rádi

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu