Pediatr Brušperk

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Očkování

2 000 Kč

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• Pediatr, Imunolog, Hematolog

„pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova. Více

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín Mapa

Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „5 x návštěva po různých pohotovostních služebach a až na popáté paní doktoktorka zjistila příčinu potíží, lze tedy s nadsázkou řící, že je lepší než čtyři jiní lékaři na naších pohotovostech. Stejné obtíže a jedině paní doktorka mému synovi určila tu správnou diagnózu. Děkuji Více

Obránců míru 1050, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „dlouhodobá spokojenost s péči a snahou pomoci vyřešit problém, jako bonus skvělá sestřička , která vše zvládá a snaží se i přes nával práce vše maximálně rychle vyřešit! Více

Bankovní 6/1826, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost

• „Ordinaci paní doktorky mohu doporučit. Byli jsme v Kopřivnici na dovolené a tříletý syn dostal horečky a udělala se mu vyrážka. Ordinaci paní doktorky jsem našla bez nějakých doporučení na internetu, zavolala jsem a aniž bych vylíčila všechny symptomy, tak mi paní sestřička řekla, ať hned přijedeme. Paní doktorka i sestřička byly moc milé a trpělivé. Paní doktorka syna prohlédla, doporučila léčbu a ještě mi o dva dny později poradila po telefonu, když se objevily další problémy. V čekárně jsme moc nepobyli, ale i za tu chvilku jsem si všimla, že je příjemně a pro děti zařízená. Více

Štefánikova 1074, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi empatická a příjemná, velký odborník ve svém oboru s mnohaletou praxí. Všem velmi doporučuji. Více

Dvouletky 1211/54, Ostrava Mapa

MUDr. Renáta Poláčková

• „S pani doktorkou jsme velice spokojeni, nemenila bych, mila, ochotna, vyslechne, nic nenechava nahode :-) Sestricka taky prijemna :-) Více

Pavlovova 8, Havířov Mapa

• „K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ???? Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost