MUDr. Marta Horáčková

Pediatr · Více o specializacích

Kopřivnice 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marta Horáčková
Praktický lékař pro děti a dorost

Štefánikova 1074, Kopřivnice 74221

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Ordinaci paní doktorky mohu doporučit. Byli jsme v Kopřivnici na dovolené a tříletý syn dostal horečky a udělala se mu vyrážka. Ordinaci paní doktorky jsem našla bez nějakých doporučení na internetu, zavolala jsem a aniž bych vylíčila všechny symptomy, tak mi paní sestřička řekla, ať hned přijedeme. Paní doktorka i sestřička byly moc milé a trpělivé. Paní doktorka syna prohlédla, doporučila léčbu a ještě mi o dva dny později poradila po telefonu, když se objevily další problémy. V čekárně jsme moc nepobyli, ale i za tu chvilku jsem si všimla, že je příjemně a pro děti zařízená.

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

  • Paní doktorka ošetřuje všechny mé tři děti. Nejstarší je již 16let. Měla i mě jako dítě. Je to pediatr na svém místě. Společně se setřičkou, skvělý tým. Děkuji za vše, co jste pro nás udělaly a ještě uděláte. Bučková M.

     •  • 

  • Super kombinace paní doktorky a sestřičky :) Děti se vždy těší :) Můžu doporučit

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi přijemná, sestřička zábavná a milá. Super!

     •  • 

  • Paní lékařka je velmi příjemná a stála pozitivně naladěná. Krásně se chová k dětem i k rodičům, dokáže poradit a pomoct od různých bolístek. Co dodat prostě profesionál. Paní doktorka a její zdravotní sestra se skvěle doplňují. Moc ráda tam s dětmi chodím.

     •  • 

  •  •  • 

  • Z

    Maximální spokojenost. Mají nádherný a profesionální přístup s pani sestřičkou ke všem dětem. Vždy byly nápomocné a vyřešily jakoukoliv neduhu. Děti k nim chodí rády.

     •  • 

  • D

    Výborná a velmi zkušená paní doktorka.

     •  • 

  • P

    velice příjemná, zkušená paní doktorka a sestřička jak pro mě maminku, tak i pro mé dva syny

     •  • 

  • B

    Velmi příjemná paní doktorka s milou sestřičkou. Můžu doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu