Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN *

- Předepsal mi lokální umrtvení bez mého souhlasu. Nemohl jsem řídit auto, dojít na metro nebo se najíst celý den.
- Do ordinace si vždy pozval několik dalších lidí proti mé vůli, i když to nebylo potřeba.
- Lokální anestězie co mi tekla po obličeji a hrudníku mi krom jiného poničila košily.
- Nemohl být se mnou být ve vyšetřovně nikdo jiný, ale on si tam pozval jako proti mé vůli další dvě osoby.
- Písemně jsem vyslovil nesouhlas, aby mi koukal do zdravotní dokumentace, přesto tak činil a dělal si z toho poznámky, která dále rozeslal interní poštou.
- do zprávy původně na jeden řádek lékařského textu nepochopitelných zkratek pro laika, ale detailně napsal jeho komentář na A5, o tom, že požaduji soukormí, odmítl jsem ex-post lokální anestetika,reagoval nepřiměřeně na půl dne ohladu, podsouval mi komickou větu, že nevydržím hodinu bez jídla..., proto jsem to nemohl nikdy jinde použít a dojíždění do FNM ORL se stalo zbytečným a vše se muselo opakovat od znova.
- vše je tam slyšet skrz dveře, soukromí 0