Adresa ordinace
Vránova 172, Brno, Brno

Výborná doktorka s lidským přístupem, nic nenechá náhodě, hlídá preventivní vyšetření, vychází maximálně vstříc. Měla jsem před pár lety náhlé potíže a paní doktorka za mnou ochotně přijela, napsala doporučení do nemocnice ... velmi si tohoto přístupu vážím. Sestřička je také velmi milá.

Velmi milá,pečlivá paní doktorka s lidským přístupem. Moc si jí vážím. Lékařka na svém místě.

Paní doktorka Šťouračová se chová velmi profesionálně, nemám u ní pocit, že jsem na obtíž, jako u některých jiných lékařů. Její práce si moc vážím . Sestřička je také velmi příjemná a vstřícná.
H.S.

Paní doktorka je úžasná. Vždycky prověří veškeré možnosti. Jen naposledy jsem dostala prevenci antibiotika, což mně přišlo zbytečné. Nicméně nejsem lékařka... Jinak vřele doporučuji!!!

Paní doktorka Štouračová je vzorem obvodních lékařů,myslím si,že ...vzhledem k tomu,že český národ není zvyklý na nějaké super zacházení u obvodního lékaře a někdy i dalších,ona je jedna z vyjímek,které potvrzují pravidlo a možná by nemusela být jen obvodní lékařka,i když na druhou stranu:spoustu obyčejným lidem by chyběla,kdyby šla někam víš.Samozřejmě bych jí to ale přála.
Děkuji jí Eva Velechová

Jsem u paní doktorky celkem krátce, ale už jsem potřeboval vyřídit spoustu věcí a nikdy nebyl problém. Oceňuji vstřícnost a pečlivost.
Škoda že odešla sestřička Šárka, nová sestra je naštěstí také milá a moc ochotná.

K paní doktorce chodím už hodně let a jsem velice spokojená. Je pečlivá a přívětivá, její přístup ke člověku je profesionální. Se sestřičkou tvoří milé prostředí. Určitě mohu jen doporučit, pokud člověk hledá to, co jinde u mnohých lékařů nenajde. Hana

Paní doktorka je moc milá, řeší vše co je potřeba, pošle na veškerá vyšetření která jsou potřeba. Vyslechne a poradí, není to tam jako na běžícím pásu, skutečně se pacientům věnuje..

Paní doktorka je velice pečlivá, milá, vyslechne, vypadá, že nikam nespěchá. Má výbornou sestřičku a návštěva její ordinace je prostě radost... Vždycky vám vyjde vstříc.

Výborná paní doktorka. Moc milá, příjemná a pečlivá :)