Adresa ordinace
Vránova 172, Brno, Brno

Velmi vstřícná,pečlivá a obětavá paní doktorka. V péči paní doktorky je má maminka o,kterou se vzorně stará. Pečovala i o mého otce,který byl velmi vážně nemocen. Kdykoliv bylo potřeby přišla ho navštívit domů. Pečovala také o moji babičku a nebylo paní doktorce nikdy zatěžko přijít na návštěvu domů. Jsem ji za mnoho vděčná a všem vřele paní doktorku doporučuji. Protože,také pracuji ve zdravotnictví mám srovnání a nedám na paní doktorku dopustit. Chci jí moc a moc poděkovat. M.B

Velice důsledná paní dr.,. při sebemenším podezření okamžitě posílá na odborné vyšetření. Rovněž díky preventivním prohlídkám byla moje nemoc štítné žlázy podchycena.

Velmi ochotná, pečlivá a spolehlivá doktorka, dobře se orientuje.

Nemám co dodat, vše již bylo napsáno. Je to profesionálka, která nic nenechá náhodě. Jsem moc ráda, že patřím k jejím pacientům.

Úžasná lékařka, ohromně milá, lidská, poradí, vysvětlí a zároveň k člověku přistupuje profesionálně a s respektem. Doporučuji :-)

MUDr. Pavlína Štouračová je po odborné stránce velmi pečlivá, s kladným přístupem k pacientům,
z vlastní zkušenosti dávám nejvyšší hodnocení.

Paní doktorka nemá chybu. Její přístup nelze vyjádřit slovy.

Paní doktorka Štouračová je růží mezi trním obvodních lékařů. Svou obětavou prací k pacientům vykonává s absolutní profesionalitou, se kterou se nesetkáváme tak často.Je to opravdu vyjímečná lékařka, která si zaslouží nosit titul lékař zdraví i duše.Svou pečlivostí, prevencí odhalí zdravotní stav tak dobře, že tím předchází jakémukoliv zhoršení zdravotního stavu.Velice příjemná,sympatická a obětavá doktorka.Moc si vážím jejího přístupu k lidem.

Výborná paní doktorka. Moc milá, příjemná a pečlivá :)

fantastická lékařka