Paní doktorka je naprosto báječná. Nerada bych se opakovala ale musím. Její přístup je v dnešní době ojedinělý. I přes to ze jsem mladá uz jsem měla par složitějších potíží a vím ze jen díky peclivosti paní doktorky to nezaslo dal. Je to jediný doktor kterému bych bez váhání vložila svůj život do rukou a ani bych neváhala, až tolik ji věřím. Děkuji za vás přístup a za to jaká jste.

Vránova 172, Brno, Brno
Adresa ordinace (mapa)

Lepsi doktorku jsem nezazil. Citlivy pristup, lecba beznych nesvaru 100% efektivni, mene bezne nesvary hned odesila na odborne vysetreni... Jediny problem je s ostatnimi doktory, kam se od ni clovek dostane. Best of the best.

Paní doktorka je člověk na správném místě - pečlivá, empatická, vážím si ji i jako člověka. O velice příjemné sestřičce ani nemluvím. Kéž by bylo takových lékařů v naší republice více.

nejlepší doktorka na světě, mám ji moc ráda, vážím si ji, je to odborník na svém místě, je velmi empatická a nic nezanedbá. Bláhová

Je mi 57 let a už mě začínají trápit různé neduhy, mimo to trpím na infekce z nachlazení, angíny atd. Paní doktorka Štouračová mě nikdy nezklamala,vždycky mám pocit,že jí OPRAVDU záleží na člověku, nvíc je skromná a myslím,že svůj přístup nepovažuje za nic zvláštního.Tak,jak by to mělo být,ale bohužel praxe je často jiná.Kéž by takových lékařů bylo víc! Navíc má mladou sestřičku se stejným přístupem k pacientům- SKVĚLÁ DVOJKA!!

Za svůj život jsem nezažil pečlivější a odpovědnější lékařku s lidským přístupem a pochopením. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni. Vysoce hodnotíme také její odbornost jak u chorob starších ročníků , tak i u mladých. U předchozího lékaře jsme nic podobného nezažili, ten nás prohlédl vždy na dálku a ordinoval jako úředník. Buď nás poslal na odborné vyšetření nebo nabídl seznam léků (např. na chřipku) abychom si vybrali.Jsme rádi, že naši paní doktorku máme. Sestřička je šikovná a milá, do této ordinace je radost chodit.

Paní doktorka se o mne stará více než deset let..je úžasná...má velký přehled a opravdu dokáže pomoct

PANÍ DOKTORKA JE VELMI PEČLIVÁ, někdy mám obavy, že u mě objeví další choroby o kterých nemám ani potuchy. Nepovažuji se zrovna za vzorného pacienta ale jsem rád,
že mám nad svým zdravím dobrou kontrolu.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, není potřeba vůbec rozvádět, škoda, že nemáme takových lékařů všude a hodně. Přejí paní doktorce i sestřičce hodně pracovních ale i osobních úspěchů. Erika Vlková

Nejlepší na světě :) moc děkujeme

že mám nad svým zdravím dobrou kontrolu.

Nejlepší na světě :) moc děkujeme