Gynekologie
U Studia 37, Ostrava-Jih, Ostrava

K paní doktorce chodím už od 14-ti, kdy jsem musela na kontrolu po operaci slepého střeva. Už tehdy jsem byla ráda, že mi byla doporučena právě ona, jelikož je moc milá, profesionální a zkrátka neměla jsem s ní nikdy žádný problém. Teď je mi 28 a nebojím se těhotenství, jelikož vím, že budu v dobrých rukou. A jak slyším chválu na novou sestru, těším se na návrat do ordinace ještě víc :) (to někdy i 2-hodinové čekání na vyšetření bylo opravdu jedinou závažnou vadou) Mohu vřele doporučit.

chodím k paní doktorce 15 let, nyní "vyměnila" sestřičku a je to poho. časové objednávky platí, na jeden čas je objednaná jedna pacientka nikoliv 3, je tam klid, pohoda....v telefonu se sestřička věnuje jen pacientce,popř se mi stalo,že mi řekla,že se mi nemůže věnovat,zda mohu zavolat později..... takže výměnou sestřičky prokoukla celá ordinace a je radost tam jít!!! jen mohu vřele doporučit!!

K paní doktorce se vracím po několika letech a jsem velice ráda,že mohu opět chodit k ní.Je to úžasná ,hodná,milá paní doktorka která to s pacienkami velice moc dobře umí,nejen že vždy poradí pomůže její lidský přístup jaký má paní doktorka se hned tak nevidí mohu doporučit všem ženám které hledají svého ginekologa. Jana Brauerová

Paní doktorka je báječná. A ještě jedno plus má u mě, kdy vyměnila sestřičku. Již ěx jsem byla v ordinaci při této nové sestřičce a vždy jsem šla na řadu přesně na minutu a vůbec mi nepřišlo, že by měla diář nějak méně zaplněný. Prostě paráda :-) Teď zde budu asi častým hostem a už teď se opět těším na usměvavé a ochotné tváře :-)

Dlouho jsem chodila k paní doktorce. Dokonce jsem byla i trpělivá na sestru, která opravdu zvedne telefon a její "moment", který je i 10 minutový už mě nebaví. Slyšet intimní věci a soukromí pacientky nic této sestře neříká. Nevím proč jí to paní doktorka toleruje. Určitě ví její postupy k pacientkám. Bylo těžké odejít, ale udělal jsem dobře. Teď jsem velmi spokojená, mám kolem sebe normální personál.

Vyzná se v oboru, ale byla mi nesympatická, takže jsem jí vyměnila.

Dobrý den, bohužel musím potvrdit názory obou žen předemnou. Sestra je opravdu hrozná, u telefonu čekám dobrých 5 minut, však co, ona to neplatí. A když se objednám, tak taky čekám, nemluvě ty její řeči ironické a arogantní a jak se tváří, vždycky si připadám, že mi je 15 a jdu na první prohlídku, přitom mám 35 let a 3 děti k tomu :). Paní doktorka příjemná, ale pravdou je, že doporučuje vše nejdražší. Prostě se nezeptá, měla bych vhodnou antikoncepci, ale stála by asi 800,- nebo něco podobného za 500,-. to ne, dostanete recept, doma mrknete na net a nestačíte se divit. Chudíci holky, co studujou, z čeho si to mají platit, přitom je tolik druhů antikoncepce i v nižších cenových relacích a bez nějakých vedlejších následků. prostě cpeme novinky a holka plať.

Musím už se taky vyjádřit, ale spíše k její sestře. Ta se s vámi baví jak s povlem, vůbec ji nezajímá systém objednání, dvouhodinové zpoždění je perfektní. Zažila jsem i těhotnou paní, co čekala dvě hodiny na vyšetření a předbíhaly ji další pacientky, co třeba byly objenány i hodinu po ní. Jen kvůli se stře zvažuji odchod, neumí si uhlídat vůbec nic a když se do ordinace dostanete, ani se neomluví, nic... jinak doktorka perfektní, pečlivá. ale vysvětlujte v práci, že jste tři hodiny u lékaře... z toho dvě a půl čekáte. Vím, že se čeká všude, ale to už je opravdu masakr.

s paní doktorkou jsem velmi spokojená

Nejvíce mě vytáčí její sestra, kdy zvedne telefon, řekne moment a vykecává s někým jiným či někde jinde, je pravda, že doktorka má hodně pacientek na které má 15 min jak jsem se dozvěděla a být v ordinaci s téměř 2 hodinovým zpožděním je jaksi téměř na denním pořádku. ještě nikdy jsem nebyla přesně na minutu v ordinaci. už několikrát jsem zvažovala, že změním lékařku, ale zatím jsem nenašla koho. teď se ale na této stránce pooohlédnu. jinak doktorka dobrý, ale taky má svoje mouchy, i když si myslím, že tak špatná není. vychytat mouchy a bude dobře. je pravda, že když jsem chtěla antikoncepci, po které nebudu tloustnout a nebo nitroděložní tělísko, tak mi řekla, že po prášcích určitě nemůžu tloustnout a tělísko mi nabídla to nejdrahší. já po antikoncepci tloustla po každém druhu. ale řekněteto někomu, kdo tomu nevěří