NEURONIKA spol. s r.o.
Seydlerova 2451, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ježíš je můj Pán. Přeji ti, aby se stal i tvým Pánem a Spasitelem.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, empatická a odbornice. Ochotně se mi ujala, důkladně vyšetřila a vysvětlla příčiny problémů. Takovýto opravdu lidský přístup k pacientům se jen tak nevidí. Moc děkuji.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Úžasný, empatický přístup k člověku. Na to by se něl zvýšit důraz při výchově mediků. Paní doktorka je taky velice pečlivá a co slíbí, všechno dodrží. Obdivuji také, jak vše zvládá, včetně rodiny a osobních zájmů. Zítra má svátek, tak všechno nejlepší! Jan a Ludmila Polívkovi

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Souhlasím se všema pozitivníma ohlasama na tuto paní doktorku. Strašně si vážím jejího přístupu. Myslím, že je to člověk na správném místě a dělá to opravdu ze srdce. Díky za takové lidi.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Šla jsem k paní doktorce na základě pozitivních recenzí a musím naprosto souhlasit. Vyšetření bylo opravdu poctivé, paní doktorka mě vyslechla, vyšetřila a odeslala na rtg a mr, kde byla příčina problému zjištěna. Vše mi bylo velmi dobře a srozumitelně vysvětleno a názorně ukázáno. Děkuji a moc doporučuji.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. nemoc

Paní doktorka je ta nejlepší s jakou jsem se kdy, mohla setkat. Je milá, vstřícná a pečlivá, mnozí lékaři by se mohli od ni učit. Děkuji za její péči a všem pacientům bych přála, aby takových lékařů bylo více. Hoangová Anna

Paní doktorka je velmi hodná a vstřícná a hlavně komunikativní nemocný ji nijak neobtěžuje . Díky moc

Paní doktorka je úžasně vstřícná, milá, starostlivá, na profesionální výši. Děkuji za její péči.
Jakovenková

Jedině mohu potvrdit pozitivní reakce pacienů paní doktorky. I já se setkal s velmi vlídným přístupem a pomocí, ted je ale MUDr. Samsounková na MD.

Děkuji paní doktorce,že se ujala mé léčby po velmi ošklivém pádu a tím podstatně zmírnila moje bolesti zad,vřele doporučuji její léčbu. Kopecká

Tato paní doktorka je velmi laskavá a vlídná a má veliké pochopení pro obtíže pacienta.