Pavla Samsounková, neurolog Praha

MUDr. Pavla Samsounková

Neurolog Více

Seydlerova 2451, Praha
NEURONIKA spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ježíš je můj Pán. Přeji ti, aby se stal i tvým Pánem a Spasitelem.

Názory

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Souhlasím se všema pozitivníma ohlasama na tuto paní doktorku. Strašně si vážím jejího přístupu. Myslím, že je to člověk na správném místě a dělá to opravdu ze srdce. Díky za takové lidi.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. Jiný

Šla jsem k paní doktorce na základě pozitivních recenzí a musím naprosto souhlasit. Vyšetření bylo opravdu poctivé, paní doktorka mě vyslechla, vyšetřila a odeslala na rtg a mr, kde byla příčina problému zjištěna. Vše mi bylo velmi dobře a srozumitelně vysvětleno a názorně ukázáno. Děkuji a moc doporučuji.

Umístění: NEURONIKA spol. s r.o. nemoc

Paní doktorka je ta nejlepší s jakou jsem se kdy, mohla setkat. Je milá, vstřícná a pečlivá, mnozí lékaři by se mohli od ni učit. Děkuji za její péči a všem pacientům bych přála, aby takových lékařů bylo více. Hoangová Anna

Paní doktorka je velmi hodná a vstřícná a hlavně komunikativní nemocný ji nijak neobtěžuje . Díky moc

Paní doktorka je úžasně vstřícná, milá, starostlivá, na profesionální výši. Děkuji za její péči.
Jakovenková

Jedině mohu potvrdit pozitivní reakce pacienů paní doktorky. I já se setkal s velmi vlídným přístupem a pomocí, ted je ale MUDr. Samsounková na MD.

Děkuji paní doktorce,že se ujala mé léčby po velmi ošklivém pádu a tím podstatně zmírnila moje bolesti zad,vřele doporučuji její léčbu. Kopecká

Tato paní doktorka je velmi laskavá a vlídná a má veliké pochopení pro obtíže pacienta.

Velmi sympatická, na první dojem velmi dobře působící odbornice se zájmem o potíže pacienta...

Výborná lékařka, skoro nemám slov, je moc snaživá, snaží se pomoci, prostě skvělá. Kdyby každý byl takový.

Ježíš je můj Pán. Přeji ti, aby se stal i tvým Pánem a Spasitelem.