MephaCentrum,a.s.
Opavská 962/39, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MephaCentrum,a.s. Jiný

Pan doktor, jeho kolega i sestřička jsou naprosto úžasní lidé.
Odbornost, empatie, lidskost. Moc vám všem ještě jednou děkuji.

Příjemný člověk, lidské chování, odbornost. Člověk se s ním cítí dobře a to je u návštěvy lékaře hodně důležité.

Umístění: MephaCentrum,a.s. Jiný

Výborný a velice pozitivně naladěný pan doktor. Určitě odborník na svém místě.Človek přijde do ordinace a hned na něj dýchá pozitivní nálada jak pana doktora tak i výborných sestřiček.

Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem!

Pan doktor Tkadleček ,vynikající lékař a zlatý člověk .

Mudr.Pavel Tkadleček je vynikající lékař s velkým srdcem, moc hodný a ochotný člověk s laskavým přístupem k celé naší rodině a určitě i ke všem pacientům, kteří ho navštěvují.Patří mu naše díky!!

Pan doktor Tkadleček je nejen vynikající lékař, ale též hodný člověk s laskavým přístupem ke všem pacientům.

Hodný , dobrý a vstřícný lékař.

Opravdu vynikající doktor, pomůže. Skvělý přístup k pacientům

Doktor Tkadleček je výborný doktor, vždycky se snaží pomoct je to opravdový profesionál.