Psychiatrická ambulance
U Elektry 7/82, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Doktor s velkým D, ktorý je vám ochotný narozdiel od iných lekárov aj pomoct a neodbije Vás kade lahšie. K panovi doktorovi som sa dostala s problémymi počas tehotenstva a bol ochotný ma vypočut a pomoct mi za čo mu ďakujem.

MUDr. Tautermann je bezesporu kapacita psychiatrie. Dokázal mi během několika měsíců dostat se z několik let trvajících potíží, se kterými si nevěděli ostatní lékaři rady. Již i já sdílím jeho názor, že únavový syndrom neexistuje, a že jde vždy o skrytou duševní poruchu a bez najití příčiny, nelze "únavový syndrom" vyléčit. Pan doktor mi moc pomohl a jsem mu velmi zavázán. A že se u něho čeká, to je přeci proto, že se věnuje pacientům před vámi a zrovna tak se pak věnuje vám.
Pane doktore, děkuji

V roce 1989 jsem měl značné dechové potíže, nemohl jsem se vydechnout, několikrát hospitalizován z diagnozou ischemie zadní stěny srdeční a při jednom pobytu v nemocnici, mně bylo tak zle, psychicky, že mě poslali na vyšetření k MUDr Tatermanovi, a ten mě nutil vyplnil při mé značné dechové indispozici nějaké testy, bez úspěchu, a snažil se mě přesvědčit, že jsem somaticky v pořádku, že moje potíže jsou pouze psychické. Později lékaři mojí srdeční diagnozu změnili na astma.

DOBRý DEN MENUJI SE KAMIL Z POPRADU ,Já SáM ZASEBE MUžU ŘíCT žE PAN DOKTOR JE JEDNIčKA A BUDE ZECHRANIL MNĚ OD VšEHO ZLéHO A DALMI šANCI žíT ATO SE NEZAPOMíNá ...KAMIL....

Az na ty dlouhy cekani v cekarne, nekdy i tri az ctyri hodiny, ale to jsou vyjimky, je to doktor, kteremu to v jeho letech pali a ma co nabidnout. Dava si na cas, protoze se o pacienty zajima, narozdil od predepisovacu prasku.

Pan doktor je machr! Moc mě pomohl. Mrzí mě, že již nemá svého papouška, se kterým si tak rozuměl.

Pan doktor je velice moudrý člověk a odborník na 1.místě. Chodím k němu skoro skoro 2 roky a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem několik psychiatrů, ale on byl ten jediný,který se mě věnoval a zabýval se mými problémy a za to mu moc děkuji.

Můj kamarád měl před léty problémy a tomuto lékaři se dostal do rukou. Podle jeho informací je MUDr. Tautermann tak trochu vyšinutý. V ordinaci choval kočku, s kterou po latinsku rozmlouval, jeho pacienti pak pro něho znamenali ještě méně než ta němá tvář. Prý připomínal spíše úředníka nebo doktora Grunsteina ze Švejka. Pokud je předmětem psychiatrie výroba bláznů namísto jejich léčby, pak je tento lékař mužem na svém místě. Tak tedy hodnocení za přítele: Nedoporučuji!

Velmi moudrý pán. Byla radost si s ním povídat. A samozřejmě nejen to - skvěle rozpletl můj problém. Je to zajímavá osobnost, ale s tím bude souviset nejspíše i to, že ne každému bude sedět. Pokud máte problém, rozhodně doporučuji vyzkoušet. Nevybírá peníze, jako x jiných "pseudopsychiatrů", takže tím ztratíte maximálně nějakou tu hodinku v čekárně:)

Sdoktorem Tautermanem jsem velmi, velmi nespokojená. Ačkoliv nejsem a ani jsem nebyla nikdy jeho pacientka - na moje štěstí - poskytl informace o mém zdravotním stavu cizí osobě, která je posléze zneužila proti mně. To přeci lékař a zvláště lékař duší, nedělá. Pane doktore již dosti vás bylo, je čas odejít. Svoje jméno po špatných zkušenostech s vámi neuvedu, nechci být opět středem něčího zájmu. Na štěstíne vaše pacientka Irena