Mgr.

Pavel Szotkowski

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

2 názory +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 187 návštěv profilu během posledních 30 dní

Zaměřuji se na poskytování individuální psychoterapie dospělým a dospívajícím klientům (od 15 let věku), své služby nabízím v Brně a v Boskovicích. Psychoterapii můžete využít nejenom… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• R
    Umístění: Mgr. Pavel Szotkowski - BrnoSlužby: individuální psychoterapie

Pan psycholog vystupuje velmi profesionálně, otevřeně a podává svůj názor velmi šetrně ale upřímně. Za rok a čtvrt psychoterapie s ním jsem se znatelně posunul v klidnějším a stabilnějším prožívání stresových situací a dozvěděl jsem se o sobě, svém chování a přemýšlení tolik, kolik jsem ani nevyčetl z hromady psychologických knih za předchozí roky. Moc za ten příjemně strávený čas děkuji a ostatním doporučuji.

• P
    Umístění: Mgr. Pavel Szotkowski - BrnoSlužby: individuální psychoterapie

Díky terapii jsem se někam posunula ve svém životě, spoustu věcí jsem si uvědomila. Můžu jen doporučit. Děkuji.

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Zaměřuji se na poskytování individuální psychoterapie dospělým a dospívajícím klientům (od 15 let věku), své služby nabízím v Brně a v Boskovicích.

Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi, ale i obtížemi tělesného rázu, které mají negativní vliv na vaše psychické fungování. S klienty, kteří mají zájem o práci na porozumění sobě samému, se zpravidla domlouvám na setkáních 1x týdně (v délce 50 minut), a to v pravidelných intervalech. Pracuji metodou psychodynamické psychoterapie. Rovněž je možné spolupracovat krátkodobě (jedno či několik sezení ve stylu krizové intervence) - pokud aktuálně procházíte těžší životní situací, která vyžaduje podporu a pomoc "zvenčí".

Dále nabízím poradenství v oblasti kariéry a hledání zaměstnání. Této služby můžete využít v celé řadě případů: Zrovna končíte střední či vysokou školu a přemýšlíte, kam dál. Přišli jste o zaměstnání a chcete se zorientovat na trhu práce. Jste zaměstnaní, ale zvažujete změnu a hledáte možnosti. Kariérní poradenství zpravidla vyžaduje výrazně méně setkání než psychoterapie a efektivní může být i jedna konzultace (délka 60 minut).

Kontakty na mě najdete na www.szotkowski.com. Objednat se můžete telefonicky, volejte nejlépe 5 minut před celou hodinou, pokud se nedovoláte, ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS či email (info@szotkowski.com) s uvedením svého telefonního kontaktu.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie
  • Brněnský institut psychoterapie, výcvik v individuální psychodynamické psychoterapii dospělých

Publikace

• Překlad: První kroky z poruchy příjmu potravy (Kate Middleton)
  • Překlad: První kroky z problémového pití alkoholu (John McMahon)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Stáže

• 2012 – Denní stacionář Horní Palata – Centrum pro psychoterapii VFN a 1. LF Univerzity Karlovy – 100 hodin
  • 2011 – Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod – 40 hodin

Fotografie