Praktický lékař pro dospělé
1. máje 97, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dlouholetá spokojenost,,skvělá diagnostika chorob,,srdce,cukrovka,vnitřní orgány,zlomeniny a další..

Je velice laskavý, pacienta dokáže uklidnit a vše příjemně vysvětlit ohledně zdravotního problému, možnosti léčení, dávkování léků apod... Není nervózní, je vidět, že práce ho baví a že má rád jistotu, vše na 100 %. Pacientovi dokáže i zlepšit náladu. Je to velice sympatický a příjemný člověk. I jeho zdravotní sestřička se chová velmi příjemně, a je šikovná, má cit. Injekce jsou bez bolesti.

Přátelský, ochotný, laskavý. Díky

S panem doktorem jsem spokojený.
Tonda

jsem velmi spokojená, jednou jsem se pokusila o změnu, (kvůli lepší dostupnosti z bydliště, když se rušili závodní lékaři) ale okamžitě jsem se vrátila. Za to, že jsem spokojená už velmi dlouho a doufám, že ještě budu, děkuji též včasné diagnose (podezření na zhoubný nádor) Péče p.doktora po všech operacích byla příkladná a plná porozumění a povzbuzení.

Pro mne osobně - lékař i člověk na svém místě. Za mnohé mu musím jen děkovat.

osobně mám jen výborné zkušenosti :-)

Velmi dobrý lékař,u mé ženy,kdy všichni odborníci v nemocnici nemohli zjistit diagnozu,doktor Starý ji určil bez vyšetření,jednalo se o slepé střevo.
Hvojník Miroslav

Velká spokojenost, odpovědný

Osobně jsme velmi spokojený s úrovní i vystupováním pana doktora.