Foniatricka klinika 1. LF UK a VFN
Žitná 24, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

jsem hlasový profesionál a Dr.Puchmajer je velice zdatný odborník, který mne zatím vždy velmi pomohl při mých náhlých indispozicích. Vážím si ho pro přívětivý přístupp k pacientovi.

Pan doktor je velice empaticky a az neuveritelne dokaze posoudit pacientuv stav i povahu problemu. Pri prvni navsteve (uz dost let zpatky) me pravda trochu vykolejil svym jemne "alternativnim" pristupem, ale nasledne jsem byla az sokovana tim, jak je schopen poznat co cloveku chybi, nebo co ho trapi. Ma velmi vyvinuty cit pro leceni, dokaze cloveka uzasne nabyt pozitivni energii. Vzdy jsem odchazela z ordinace jak na oblacku, a pokazde, kdy jsme musela zavitat zpet, jsem se tesila. Nez jsem pana doktora poznala, mela jsem dosti skepticky nazor na jinou nez ciste "akademickou" lecbu, ovsem praxe u pana doktora muj nazor pozmenila. Ma opravdu dar lecit, a to ma malokdo, ackoliv to o sobe dost lidi prohlasuje a neni to pravda. Je velice schopny, vstricny, mily.