Akupunktura a manuální medicína
Újezd 40/450, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Akupunktura a manuální medicína Jiný

12 let mě trápily silné bolesti bederní páteře a kyčle, takže jsem pravidelně navštěvovala chirurga, ortopeda a neurologa, kteří mě každý rok posílali na RTG a pak mi jen napsali léky na bolest a rehabilitace, které mi nepomáhaly. MUDr. Pacovský si přečetl lékařské zprávy, provedl mi akupunkturu v oblasti bederní páteře a kyčle a nakonec mě odbornými hmaty odblokoval, takže jsem po hodině od něj odcházela se srovnanou páteří a bez bolesti. Za to mu patří můj obrovský dík a ostatní "odborníci" by se u něj měli učit.

Umístění: Akupunktura a manuální medicína Zablokovaná krční páteř

Pana doktora si nesmírně vážím. Jeho přístup a opravdové léčení je mi v úctě. Zbavil mě ve velmi krátké době bolesti a za to jsem mu vděčná. Doporučuji vřele, protože pan doktor opravdu léčí.. a je velmi fajn.

Bez nadsázky, VYNIKYJÍCÍ edukovaný lékař, který má skutečný zájem pacientovi pomoci a udělá pro to vše, co je v jeho silách. Prodiskutuje, poradí, vysvětlí, pomůže !!! A výsledkem jeho práce je i kompletní odstranění těžkých alergií, kterými trpěl můj manžel po dlouhých 30 let a již mu vůbec žádné předpisované léky nezabíraly. Doslova po první aplikaci jehel panem doktorem Pacovským se mu z již silně rozjeté jarní alergie na pyly a kvetoucí stromy natolik ulevilo, ze byl schopen se neomezeně v pylovém prostředí pohybovat, u druhé aplikace se mu dýchycí cesty dokonale uvolnily a alergii od té doby žádnou nemá. Absolvoval u pana doktora, který je neuvěřitelně skromný, normální a příjemný, 3 týdenní kůru (2x tydně) a nyní jen chodí na příležitostné ošetření jako prevenci. Jsme panem doktorem přímo nadšeni, jelikož jeho znalost je opravdu jedinečná a má "zlaté ruce", jak již napsal pisatel shora (host), umí dělat zázraky jak v oblasti čínské medicíny (akupunktury, ban´kování...), ale i v oblasti rehabilitační u problémů se zády atd.. Z mé vlastní zkušenosti i VYNIKYJÍCÍ LÉKAŘ - UŠNÍ*NOSNÍ*KRČNÍ - a lidí, jako je pan MUDr. Pavel Pacovský, bychom si měli nesmírně vážit.

dokázal malej zázrak

Po první návštěva u pana doktora mám velmi pozitivní pocit. Řekl bych, že poslání lékaře léčit je u něj na 1. místě, skvěle poradí, ví "kam" šáhnout. Byl jsem zde na doporučení známého a jsem rád že si pan doktor na mne udělal čas a začal s postupným narovnáváním mé pouchroumané krční páteře. I já takového odborníka vřele doporučuji.

Dostala jsem se k panu Pacovskému na doporučení známého, který měl po autonehodě problém s krčním obratlem a musel několik měsíců jen ležet a lékaři mu řekli, že musí na operaci, že je to jeho jediná šance. Za tři měsíce, co se léčil u pana Pacovského (vozili ho k němu), se jeho stav o 90 % zlepšil. Já jsem k němu začla chodit s alergickou rýmou, asi půl roku jsem vůbec nic necítila. Domluvili jsme se na 10 sezeních - léčil mě jehličkami. Již po druhém sezení se mi na chvíli vrátil čich, postupně se to zlepšovalo a asi po pátém sezení jsem měla čich zpátky. A to již několik let chodím na alergologii a nikde mi nedokázali pomoct, jen mi vždycky napsali ty samé prášky a kortikoidy. Doporučili jsme tam i našeho známého, který k panu Pacovskému jezdí 2x týdně až z Písku. Má něco s plotýnkou a necítil vůbec jednu nohu od kolene dolů. Nechodí tam ještě ani dva týdny a říkal nám, že je úplně nadšený, že už tu nohu začal cítit. Přitom lékaři mu řekli, že taky musí jedině na operaci.

Pan Pacovský je opravdovým odborníkem na pohybový aparát a akupunkturu a není předražený, ačkoliv ordinuje v centru Prahy. Používá akupunkt. jehličky, baňky, a pokud je tam někdo s pohybovým problémem, tak mu záda napravuje ručnímy chvaty. Mohu ho jen doporučit.

Mohu jedině doporučit, protože za 300 skvělá práce. Hezky poradí, odblokuje páteř, dá baňky a jehličky vše vysvětlí, pokud se zeptáte.

odbornik ktery svemu remeslu rozumi a hlaven rozumi cinske medicine