Praktický lékař
Masarykova 31, Brno

k panu doktorovi jsem se dostal zhruba před dvaceti lety. dnes je mi 38 let a pokud to pujde tak měnit lekaře nebudu .

Velmi dobrej doktor s lidským přístupem a pěknou sestřičkou :-)

Je to opravdu PAN DOKTOR.Má zájem o pacienta.Je dobrý diagnostik.Je lidský.

Ale bohužel, měl by navštívit svého kolegu Mudr. Weinbergra, který ordinuje na Masarykové 37.

Doktor s lidským přístupem.

Vynikající doktor, jsem velice spokojená, pečlivý, ochotný, příjemný přístup, sestra taktéž

je to super doktor

velice slabý doktor neochotný

Pana doktora rozhodně nedoporučuji. Nerozpoznaný zánět ledvin skončil hospitalizací v nemocnici, ale to jsem ještě rozdýchala. Po klíštěti mě neustále odmítal udělat krevní testy. Když už jsem měla okolo postiženého místa velké kruhy, pan doktor mě na mou opakovanou žádost konečně odebral krev. Výsledky silně pozitivní. Antibiotika naopak slabá. Při vyžádání dokumentace a výsledků těchto testů (MĚNILA JSEM TOTIŽ PRAKTICKÉHO LÉKAŘE) si pan doktor přeškrtával hodnoty. Prostě trapas.

Přesto,že jsem se u tohoto lékaře nedávno zaregistroval,musím konstatovat,že porovnáním s předcházejícím lékařem je a něco jako porovnávat nebe a dudy.Proto ho z mého pohledu doporučuji.