Praktický lékař
Herčíkova 23, Brno

Je to velice milý a obětavý doktor,který vždy stanoví dobrou diagnozu. Jsem s ním spokojena. Až budete mít ty znalosti a zkušenosti co on,tak teprve potom můžete člověka soudit..

K panu doktorovi mám naprostou důvěru. Jak už bylo zmíněno v jiných názorech, je velmi pečlivý, laskavý, s lidským přístupem. Velmi si ho vážím, ne každý lékař má takový zájem, vás vyslechnout, co vás trápí a netváří se přitom, jako že ho zdržujete. Možná proto to u něj nejde jak na "běžícím pásu" a musíte chvíli čekat. Po zkušenostech s jinými lékaři jsem moc ráda, že jsem pacientkou právě našeho pana doktora.

Pan doktor pečlivý,laskavýale dlouhá čekací doba

Výše popsané je sice částečně pravda, ale být třetí na řadě a čekat 1,5 hodiny, protože pan doktor i sestřička si rádi povídají, si myslím je neúnosné. Zvažuji výměnu lékaře právě pro to nekonečné čekání. Nedoporučuji lidem, co si nepřišli k lékaři jen popovídat...

Pan doktor je velmi pečlivý a laskavý. I se setřičkou se dá vyřešit spousta věcí. Je však pravda, že tam strávíte hodně času...

Přesně jak píše Markéta. Je strašně laskavý a to vyvažuje to čekání. Neznám jiného doktora, který když přijde pacient do ordinace, tak vstává. Pan doktor má starou školu a je to hrozně příjemné. Navíc vždy pomůže. Moc si ho vážím. A to já moc lékaře nemusím.

Pan doktor můžou někteří namítnou,že se něj čeká délé, ale vyváží to tím, že je velmi lidský a milý. Nikdy člověka neodmítne a je velice vstřícný, to je taky důvod, proč se tam někdy déle čeká, protože chce každému pacientovi vyhovět. A to je pro mě plus!

Děs běs.