Ordinace specialisty - psychiatrie
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - psychiatrie Jiný

Pan Hudec nemá zkušenosti s pomocí panických atak. Při předepsání AD opomíjí nutnost předepsat současně na prvních 14 dnů benzodiazepiny a distancuje se od jednoduché pomoci (podání např.1 tabletky ###), kterou by jako lékař měl v takových případech poskytnout.

Jsem pacientem pana doktora mnoho let. Je to nejen výborný lékař, ale také perfektní člověk. Poznal jsem i jiné lékaře této odbornosti většinou pro ně jste nic /v lepším případě/ myslím, že nebýt MUDr. Hudce už bych nebyl naživu

Mám postraumatický stresových syndrom. Byla jsem vyšetřování kriminální policii ČR a byly nutné znalecké posudky diagnostikovat i mi toto. Doporučili antidepresiva a psychoterapii na vyrovnání se se znásilnovanim, které trvalo 8 let. a psychiatra našla jsem si tohoto pána.

Ovšem jediné, co dělá je ze mi předepisuje antidepresiva, která už neberu. Protože mě na to nebavilo myslet a také protože normálně funguji a mám dobrou náladu i bez pilulí. Já bych ale chtěla aby mě vyslechnul. On mi jen napíše prášky a naschledanou :/

Nevím zda-li jsou takoví všichni. Je to můj první psychiatr. Já bych chtěla tu psychoterapii, ale on mi řekl že je zbytečná. Tak nevím

Byl jsem totálně na dně a na doporučení svého lékaře, abych ihned navšívil specialistu jsem se přesunul do čekárny tohoto "lékaře". Po chvíli čekání vylezl chlap s dýmkou v puse, kterou se neobtěžoval vyndat ani během našeho krátkého rozhovoru. Zřejmě si potřebuje dodávat na důležitosti. Vysvětlil jsem mu v krátkosti akutní potřebu jeho služeb. Velice arogatně mě vyprovodil s tím, že na mě nemá čas a že potřebuje doporučení. Vůbec ho nezajímalo i když můj stav v danou chvíli vypadal zoufale jestli třeba nejsem na cestě na Nuselký most. Naštěstí jsem ještě týž den našel opravdového odborníka, který na mě okamžitě rozeznal zoufalost situace a okamžitě se mě ujal. Takže rozhodně k tomuto člověku nechodit !

pán doktor,sice je odborník,ale co z toho když Vám nenaslouchá,naopak si stěžuje na na pacienty,že má hodně práce,je nervozní,zbrklý,nadává,že jen píše,..... a pak mu máte říkat co se Vám děje ??A to bodech,a velmi stručně,tak to jste úplně pak mimo, no...toto není správné,takové lékaře,nepotřebujeme,posouzení si udělejte sami,ale já to neuznávám....,za svou práci jsou placeni a když ho práce už nebaví,at uvolní místo dalšímu,který bude mít zájem o pacienty!!!

U pana Hudce jsem byl léčen několik je to nejlepší psychyatr, kterého jsem za svou dlouhou dobu na psychyatrických oddělení zažil...je přímý, že to je někdý až zvláštní, ale je velmi moudrý a velmi mi pomáhal...
bohužel mám maniodepresy, tak mi to může jen pomáhat, dávat dobré posílení, ale je to onemocnění na celý život.Vlastimil Šimek.

Velmi dobrý lékař,bez zbytečných zábran a bez předsudků,neříká vždy věci,které se člověku líbí,ale s člověkem to vždy myslí dobře. Je upřímný,moudrý. Má dobré srdce.

Pan doktor Hudec je zkušený praktik a jeho pomoc směřuje na to poravé místo.

Doktor Hudec je velmi zkušený, s lidským přístupem a dokáže léčit s nezávislostí na tradicích současného pokřiveného systému zdravotnictví. Doporučuji každému, kdo má pochybnosti o způsobu léčby u svého dosavadního psychiatra, aby se na doktora Hudce obrátil.

W

Pana doktora jsem osobně poznala jen letmo,když jsem doprovázela maminku.Navštěvuje jeho ambulanci již několik let.Po pár hospitalizacích v psych.léčebně,je tento pan doktor to nejlepší co jí mohlo potkat.Maminka se vyrovnává s ránami osudu,které život servíruje bez ptaní.Ale s vřelým přístupem pana doktora je dokonce i práce schopna.Pane doktore,moc Vám děkuji.