Praktický lékař
Mendlovo náměstí 17, 3.p, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař Jiný

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti,kdy mně střílely bolesti ze zad do břicha.První ,co jsem se dozvěděla,že jsem obézní....je mi 50 let a na svůj věk mám průměrnou váhu.Prohmatal mi břicho s tím,že mám stučnělá játra,slinivku..no snad všechny orgány v těle.V podstatě mě poslal domů s tím,že jsem obézní a napsal léky na bolest.Jen chci uvézt,že jsem za 2 dny šla na sono orgánů a mám vše v pořádku.Střílí mě to od páteře.Závěr-jsem z tohoto lékaře znechucena a v žádném případě NEDOPORUČUJI.AŤ vrátí licenci.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor neustale vsem dava najevo jak je velmi zaneprazdneny a jeho nejoblibenejsi zpusob, kterym toto prezentuje je neuveritelne dlouha cekaci doba. To aby si clovek vzal s sebou svacinu a dobrou naladu, o kteroh po 2,5 hodinach stejne prijde pote co zjisti, ze pacient, ktereho si prizval do ordinace stejne stale sedi pred ordinaci. Povazuji to za naprosty vysmech vsem pacientum a jestli pan doktor nema na to, aby prosel kurzem time-managementu, tak tu ordinaci muze rovnou zavrit, protoze mu z cekarny stejne odchazi nemocni pacienti, pripadne se ti zdravi nakazi od tech nemocnych za tu prumernou cekaci dobu 2 nekonecne dlouhe hodiny.

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti. Skoro se na mě ani nepodíval, napsal mi antibiotika a řekl, ať piju 3,5 l vody denně. Při dotazu, co mi je, mi řekl, že to mám na papíru. O dva dny později jsem ležela hospitalizovaná v nemocnici s mononukleozou a podezřením na selhání jater. Zatím má nejhorší zkušenost s lékařem.

Umístění: Praktický lékař Jiný

The doctor himself is very nice, only the doctor.
The nurse hangs up if you call them and speak english, they never take you inside on the appointment time and make you wait at least for 2 hours. They can randomly close the place for holiday and you would never know unless you go and check the door if there is a written paper there, this is medieval.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pana doktora NEDOPORUČUJI, hledám si nového. Jsem hluboce zklamaná. Velmi arogantní a ani vás nevyléčí. Je mi 28, žiju zdravě a aktivně, chodím do práce, která mě baví (na vysvětlenou), ale jsem také jen člověk a občas potřebuji doktora.
For my speaking friends, I DO NOT recommend the doctor.

0) Pan doktor odmítá email (zaslat laboratorní výsledky z alergologie neexistuje, pěkně poštou), nezvedá telefony (ani sestřička nezvedá). Sám mi oznámil a utvrdil, že má aktuální informace na webu, které jsou svaté a podle těch se mám řídit, to nakonec také není pravda. Ráno si vytiskne nové ordinační hodiny a dá si na dveře, aby mohl dřív pryč. Na webu má, že má do 13:00, přijdete a na dveřích nový papír do 12:00. Opravdu absurdní. A ještě si o půl dvanácté zamkne ordinaci.

1) Nevezve vás akutně. Včera jsem přišla o půl jedenácté a i tak měl pan doktor zamčenou ordinaci. Telefon nezvedal, na klepání nereagoval. Měla jsem napuchlý krk a obličej a bála jsem se, co se děje. Když jsem se doklepala, tak řekl, že nemá čas, "tak si najděte jiného doktora, který má míň lidí", "nojo, já dneska ještě musím jet 200 km jinam" "běžte si jinam" "ano, běžte si třeba na pohotovost".
Na pohotovosti mi oznámili, že jsem si měla zavolat záchranku a že pan doktor je ze zákona povinen mě ošetřít, že je to JEHO povinost.

2) Nedovoláte se. Potřebovala jsem neschopenku kvůli covidu, čekala na PCR. Volala jsem běhěm celého dne 13x a nic. Druhý den jsem se dovolala na potřetí. Neschopenka klapla, sestřička mi sdělila, že pokud bude PCR negativní, tak hned ráno mám zavolat. Hned ráno jsem volala a dále pak běhěm dne 16x a nedovolala. Volala jsem tedy další den, protože jsem opravdu potřebovala zrušit neschopenku. Dovolala jsem se až někdy v 11, opět asi na 10 pokus.

3) Řešila únavu, kdy jsem nebyla schopná pracovat, usínala jsem, 10 hodin spánku, vyvážená strava, navýšení hořčíku, káva a nic nepomáhalo. Hlava mi padalo celých 14 dní. Navíc jsem se dusila ve spánku, musela jsem mít podloženou hlavu. Pan doktor konstatoval, že je to "jarní únava" a napsal jiné prášky na alergii. Hmm. Abych mu nekřivdila, tak napsal dlouhý popis mé anamnézi, kterou poslal na alergologii, kde mi pomohli a řekli, že mají rádi elaboráty pana doktora. Objevilo se mi po covidu astma.

4) Můj trenér si všiml hrbu na zádech, stejně tak sportovní masér potvrdil hrb, rentgen potvrdil odchýlení lopatky, ale pan doktor mi řekl, že tam nic nemám a ani se na mě skoro nechtěl podívat. Občas se mi odkrvovali ruce, předpokládám, že tam mám něco skřípnutého. Každopádně pan doktor doplnil "si kupte kvalitní podprsenku hlavně" to jsem se dozvěděla 3x. Napsal mi léky na bolest a otoky a poslal k ortopedovi. Promiňte, ale na co jste mi to napsal, jsem opravdu nepochopila.
P.S. již od deváté třídy mám kvalitní podprsenky od českých výrobců.

Pokud to čtete pane doktore, tak mě to moc mrzí, když se k vám šla zaregistrovat, byl jste důkladný a byla jsem nadšená. Ale takhle by mi bylo z každé návštěvy špatně a ještě byste ubližoval mého zdraví.

Hodně zdraví panu doktorovi a doufám, že se polepší.

Umístění: Praktický lékař Bolest břicha

Navštívila jsem pohotovost kde zrovna ordinoval tenhle lékař, odsedela jsem si 3 hodiny v čekárně. Mela jsem bolesti a křeče v břiše , doktor mi předepsal tabletky na bolest , které vůbec nezabraly( později jsem se dozvěděla, ze leky byli dost slabé něco na způsob ibalginu) v noci jsem nemohla vydržet a ráno jsem už ležela v nemocnici hospitalizovana, vysoký zánět v těle a další potíže, kdyby mi doktor změřil CRP- zánět na pohotovosti hned by věděl ze mi nějaký prášek nezabere, za mě určitě jedno velké NE, jedine co mi řekl ze mám nadváhu místo toho aby mě poradně vyšetřil. Nedoporučuji!!!

Umístění: Praktický lékař doporučení k odbornému lékaři

Naprosto bez problémů. Pan doktor mne po chvíli čekání přijal, nechal si v klidu vysvětlit obtíže, doptal se na další a vystavil doporučení. Profesionální práce, děkuji. LM

Umístění: Praktický lékař

Je arogantní, jediný názor, který je správný je jeho a nic jiného, dohodnout se na něčem je problém y dlouho jsem váhala jestli jo vyměnit a teď mi je jasné, že už jsem měla dávno. Dlouhá čekací doba a věcné protivná sestřička se dají ještě skousnout, ale to, že do zprávy jinému doktorovi píše mylné tři roky staré informace a jeho neochota už ne. Už nikdy více, lituji, že jsem neodešla dříve. Pokud máte nějaké větší komplikace, vůbec tam nechoďte, nebo mějte s sebou papíry od jiných lékařů, jinak domluva nulová

Umístění: Praktický lékař nemoc

k panu doktorovi jsem se zaregistrovala poté, co jako jediný byl ochoten mne ošetřit při akutní viróze s vysokými horečkami. Za těch pár let, po které mu důvěřuji, musím sdělit, že i přes to, že většinou velmi dlouho na ošetření čekám, vždy odcházím s pocitem, že nic nezanedbal, je velmi pečlivý a vnímavý. Moc děkuji pane doktore.

Umístění: Praktický lékař

Pan doktor je odborník, co pravidelně absolvuje mnoho workshopů - o tom vás jistě přesvědčí čekárna "vytapetovaná" různými diplomy a jistě je to odborník. Spokojená jsem však byla jen první návštěvu, když jsem se přišla zaregistrovat.

Pokud s ním následně řeším jakýkoli problém, tak se dívá jakoby mimo vás a hned přijde s vlastním výkladem, aniž by člověka vůbec nechal domluvit a při řešení praktických věcí jako jsou různá potvrzení je velmi neochotný.

Navíc je u něj velmi dlouhá čekací doba - ne všechny dny je v ordinaci sestra a i když tam je, tak je braní pacientů do ordinace nebo k sestře chaotické a nepříjemné. Nedoporučuji