MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace
Františka Křížka 22, Praha 7, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pan doktor Šeda je nejlepší dermatolog, jakého jsem kdy měla.

navštívila jsem několik kožních lékařů, kteří mě léčili několik měsíců jako ekzém, pan doktor však zjistil že se jedná o druh infekce a jeho léčba mě obtíží natrvalo zbavila. Děkuji
Jana

odborník,velmi příjemný lékař

Pana doktora mohu jen chválit. Kdyby vztah lékař x pacient fungoval v našem zdravotnictví jako v jeho ordinaci, bylo by to vynikající.

Výborný lékař.Měla jsem problémy několik let,kdy jiný lékař(primář) mi neuměl pomoci.Zde jsem se dočkala tolik potřebné pomoci.Opět se cítím jako člověk.Před tím jsem se styděla vyjít na ulici,jak jsem měla rozbolavěný obličej.Pane doktore,díky!

Velmi dobrý dermatolog. Rozpoznal nebezpečný melanom na kůži a odeslal mě na specializované pracoviště na Fakultní polikliniku na Karlovo nám., kde jsem po provedení dvou chirurgických zákroků v trvalé péči. Pokud by můj problém takto nevyhodnotil, dostal bych se do velmi složité životní situace. Velice mu touto cestou děkuji.

C

Velmi příjemný pan doktor,který si udělá čas věnovat se pacientům.Má moc milou a ppříjemnou sesrřičku.

Vyborny a prijemny pan doktor. Nepristupuje k problemum pacienta jako ke kazdodenni rutine, ale vzdy se snazi svym individualnim pristupem pacientovi co nejlepe a nejefektivneji pomoci. Coz se dnes vidi malokdy. Sama k nemu chodim a vzdy mi pomohl dermatologicke potize vyresit.

Pana doktora Sedu mohu jedine vrele doporucit,po nekolika navstevach u jinych dermatologu mi az on dokazal pomoci a stala jsem se se jeho stalou a spokojenou pacientkou!Dekuji!

Tento doktor je velmi dobrý a přistupuje k pacientovi individuálně.Od malička jsem trpěla na atopický ekzém a myslím že žádný doktor nemůže pacienta zcela vyléčit,bez jeho přičinění..životospráva.
Důležité ale je,aby předepisoval co nejméně agresivních preparátů,pokud to není opravdu nutné.
Jako jediný mě předepsal světlo-léčbu,která je jistě lepší než nadužívání kortikoidů.Jiní doktoři často předepsali pouze silnou mast a ekzém se vždy časem vrátil,odolnější všem mastem slabším a právě i těm s kortikoidy.
Už několik let mám od ekzému klid,jistě za to nemůže jen pan doktor,ale dovolím si tvrdit,že tomu určitou mírou napomohl.Což bych o doktorech před ním říci nemohla.